Käte mängimise kohta - oletame, et oman 6max mängus hole carde AK (või siis ka AQ). Oletame, et olen suvalise positsiooni peal ja enne mind on tõstetud 4BB. Ilmselt ei oleks halb lüke minu poolt reraisida 8BB peale (kuigi ma seda ühel või teisel põhjusel tihti ei tee, vaid callin)? Vastane callib minu reraiset.
Oletame nüüd, et ma missisin floppi ja maas on suhteliselt mitte midagi ütlevad kaardid. 27T, if you will või mis iganes. Mis oleks õige post-flop strateegia? Näiteks juhul kui vastane samuti floppi missis, kuid omab mingit väikest/keskmist pocket pairi nagu 66 või siis sai 7-le pihta ilma setita. Ma saan aru, et mäng on situatsiooni- ja mängijakeskne, kuid mis oleks siin üldisemalt vaadates õige strateegia, olukorras, kus (kui sinna üldse jõutakse), turn ega river kumbagi kätt ei paranda?
Comment