Täpselt kuu aega tagasi seadsime omale eesmärgid, mida täita novembris. Täna on siis see päeva, kui tuleb vaadata tõele silma ning öelda ausalt, kas täitsime oma lubadused või mitte ning samuti postitada graafikud ja seada uued eesmärgiks detsembriks. Vanad lubadused leiate aadressilt: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,215.0.html
Minu novembri eesmärgid (tehtud - rohelised, mitte tehtud - punased, nii ja naa - sinised):
2. punkt on selline nii ja naa. No vahepeal ei teinud head mängu aga kordagi ei tiltanud ja alati läksin lauda mõttega teha head mängu. Aga kahjuks ei saanud alati laudadest õigel ajal tulema või vastupidi - õigel ajal lauda. Seda pean veel korrekteerima.
4. Põhimõtteliselt ma mängisin iga pühapäeva, kui sain aga ühe korra unustasin ära ning teinekord magasin maha :) Samuti on tulud ja kulud kõik kirjas aga raporte ei teinud.
5. Ma ei oska seda kommenteerida. On olnud läbikokkumisi, kui ka suuri õnnestumisi (point@rankapoeg, codecci).
[img width=800 height=624]http://arion.pri.ee/images/muu/novemberg.jpg[/img]
[img width=749 height=300]http://arion.pri.ee/images/muu/november.jpg[/img]
Detsembri eesmärgid:
[x] lauda istudes tee alati head mängu
[x] puhka ja valmistu aastaks 2009.
Ja november - best month ever, lisandus veel $4k milestone boonus. Samuti luckbox oli jube põhjas, miski +6k$ pekas olema üle EV.
Minu novembri eesmärgid (tehtud - rohelised, mitte tehtud - punased, nii ja naa - sinised):
- 1. saada kätte milestone ning ära vabastada (hetkel 7,682 VPP-d boonuseni)
- 2. teha maksimaalselt head mängu ja proovida mängida maximaalselt 9-eksal laual
- 3. kui peale boonuste vabastamist ei liigu mujale, siis hakata Starsis rohkem 400NL mängima
- 4. mängida iga pühapäev TrioBet'is 175k guaranteed ja teha kuu lõpus turniiride raport (kulud/tulud)
- 5. stakemistele ranged nõudmised staketavate suhtest - et stake oleks kindlasti +EV
2. punkt on selline nii ja naa. No vahepeal ei teinud head mängu aga kordagi ei tiltanud ja alati läksin lauda mõttega teha head mängu. Aga kahjuks ei saanud alati laudadest õigel ajal tulema või vastupidi - õigel ajal lauda. Seda pean veel korrekteerima.
4. Põhimõtteliselt ma mängisin iga pühapäeva, kui sain aga ühe korra unustasin ära ning teinekord magasin maha :) Samuti on tulud ja kulud kõik kirjas aga raporte ei teinud.
5. Ma ei oska seda kommenteerida. On olnud läbikokkumisi, kui ka suuri õnnestumisi (point@rankapoeg, codecci).
[img width=800 height=624]http://arion.pri.ee/images/muu/novemberg.jpg[/img]
[img width=749 height=300]http://arion.pri.ee/images/muu/november.jpg[/img]
Detsembri eesmärgid:
[x] lauda istudes tee alati head mängu
[x] puhka ja valmistu aastaks 2009.
Ja november - best month ever, lisandus veel $4k milestone boonus. Samuti luckbox oli jube põhjas, miski +6k$ pekas olema üle EV.

(klassika)
Comment