*** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

    Täpselt kuu aega tagasi seadsime omale eesmärgid, mida täita novembris. Täna on siis see päeva, kui tuleb vaadata tõele silma ning öelda ausalt, kas täitsime oma lubadused või mitte ning samuti postitada graafikud ja seada uued eesmärgiks detsembriks. Vanad lubadused leiate aadressilt: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,215.0.html

    Minu novembri eesmärgid (tehtud - rohelised, mitte tehtud - punased, nii ja naa - sinised):
    • 1. saada kätte milestone ning ära vabastada (hetkel 7,682 VPP-d boonuseni)
    • 2. teha maksimaalselt head mängu ja proovida mängida maximaalselt 9-eksal laual
    • 3. kui peale boonuste vabastamist ei liigu mujale, siis hakata Starsis rohkem 400NL mängima
    • 4. mängida iga pühapäev TrioBet'is 175k guaranteed ja teha kuu lõpus turniiride raport (kulud/tulud)
    • 5. stakemistele ranged nõudmised staketavate suhtest - et stake oleks kindlasti +EV


    2. punkt on selline nii ja naa. No vahepeal ei teinud head mängu aga kordagi ei tiltanud ja alati läksin lauda mõttega teha head mängu. Aga kahjuks ei saanud alati laudadest õigel ajal tulema või vastupidi - õigel ajal lauda. Seda pean veel korrekteerima.

    4. Põhimõtteliselt ma mängisin iga pühapäeva, kui sain aga ühe korra unustasin ära ning teinekord magasin maha :) Samuti on tulud ja kulud kõik kirjas aga raporte ei teinud.

    5. Ma ei oska seda kommenteerida. On olnud läbikokkumisi, kui ka suuri õnnestumisi (point@rankapoeg, codecci).

    [img width=800 height=624]http://arion.pri.ee/images/muu/novemberg.jpg[/img]
    [img width=749 height=300]http://arion.pri.ee/images/muu/november.jpg[/img]

    Detsembri eesmärgid:
    [x] lauda istudes tee alati head mängu
    [x] puhka ja valmistu aastaks 2009.

    Ja november - best month ever, lisandus veel $4k milestone boonus. Samuti luckbox oli jube põhjas, miski +6k$ pekas olema üle EV.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

    Nii, alustan siis selle kuu eesmärkidest:


    1*Mängida 20K+ kätt, peaks olema reaalne ettevõtmine.
    2*Kinnistada ja parandada preflop mängu ning õppida usinalt postflop mängu.
    3*Osta HEM'i täisversioon, sellejaoks siis ka väljamakse 55$.
    4*Kasvatada stabiilselt BR, et kuu lõpus või detsembris liikuda NL20.

    1-Sain hakkama, ületasin eesmärki lausa 2 kordselt ja mängisin 41k käsi.
    2-Arvan, et võin lugeda eesmärgi kordaläinuks, sest kindlasti olen parem mängija kui kuu alguses.
    3-Tehtud.
    4-BR sai kasvatatud, Primas sai laudade puuduse tõttu ka NL20 mängitud, väga vähe ka Starsis, kuid otsustasin, et grindib ikka korraliku BR kokku, 40BI nl20 jaoks ning siis mängib juba rahuliku südamega.

    Lisaks sellele lisandus veel Prima poole kuu Rakeback 55$ ja Starsi First Depo boonus 50$. Seega kuuga olen üldiselt rahul, kuigi graafik oleks võinud NL10 ka sirgemini ülesse joosta, aga selle vea saab detsembris parandada :P.
    Graafik:
    [img width=800 height=416]http://img81.imageshack.us/img81/1015/novembergraafikku3.jpg[/img]
    [img width=800 height=16]http://img81.imageshack.us/img81/novembergraafikku3.jpg/1/w945.png[/img]

    Stats:
    [img width=738 height=283]http://img227.imageshack.us/img227/6332/novemberstatsno5.jpg[/img]


    Detsembri eesmärgid ka:

    • Arvatavasti vähem aega mängimiseks kui Novembris, seega 30k kätt sooviks läbi mängida.
      Winrate NL10s kõvasti ülesse, 6bb/100-le ei olnud see, mida soovisin.
      Kolida Towerisse üle ja kohaneda ilusti.
      Õppida ja veelkord õppida postflop mängu. Sealhulgas lugeda lõpuni ka Harrington Cash'i esimene osa.
      Kui soovin alles 40BI'ga NL20 liikuda, siis peaks reaalne olema ka piisava BR kogumine NL20 jaoks Jaanuari alguseks.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

      äkki veel mängin täna, postitan hiljem kohe kui 100% kaine

      spewy donk can win!!!

      Comment

      • TaaviK
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 248

        #4
        Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

        [img width=800 height=441]http://img219.imageshack.us/img219/4273/graafikij5.jpg[/img]

        Graafik natuke valetab. Tegelikult olen kuskil 550$ plussis (vist osa käsi jättis importimata). Mängima muidu hakkasin novembri keskel 63$ bankrolliga. Läksin kohe NL50 shortstäckima. Kuskil peale 3500 kätt läksin NL100 shortstäckima. Kokku mängisin umbes pool kuud ja volüüm oli üsna väike. EV peaks nullis olema. Lõpus tuli väike downswing peale.

        Detsembri eesmärk oleks saada bankroll 2k$ peale. Eks näis, mis sellest saab.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

          november=fail
          25k kätt=fail, tegin poole vähem
          $2222 profit=fail olin break-even
          Juhtus üks tilt sess alguses, kaotasin $800(8BI NL100-s)
          Siis quittisin kooli, kuna olin vale eriala ikkagi võtnud.
          Peale seda cashisin ~80% rollist välja, et üks tuttav ühest inetust loost välja aidata. Seda raha ei näe nii pea, aga tegin, mis vaja teha oli.
          Järele jäänud $500-ga läksin Ladbrokesi, mille suht kergelt NL50-s $900 peale mängisin.
          Võtsin NL100 shoti ja sain haigeid coolereid ja suckoute, kaotasin pea 4BI.
          Paar PLO8 donkamenti tegid kuusse väikse plussi ikkagi.

          detsembri kohta ei tea midagi, plaan on roll kuidagi kuskile Starsi saada ja pea 0-st alustada üles grindimist.
          eesmärgid:
          35k kätt(vaba aega nüüd peaks olema)
          $500 kasum
          Pidada täpset arvet, kui palju teenin.
          25% võitudest mõnele organisatsioonile annetada, tõenäoliselt kuhugi loomadega seotud kohta.

          Praegu suht lifetilt peal ja roll ei ole seal, kus skill. Motivatsiooni peaks nüüd detsembriks olema, peaks tegema ühe kickass kuu, kuna nii sitta seisu ma tegelt ei vääri.

          graphi editin täna juurde, kui viitsin. Niikauaks failboatile tagasi :(

          edit: kui keegi steikida tahab, siis alla NL50-e ma ei mängi ja kehvemat kui 50:50 ei võta. PM kui tahate graafikuid vms.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #6
            Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

            novembri eesmärgid olid:
            A. mängida vähemalt 30k+ kätt - õnnestus
            B. suurendada winrate'i NL25-s - ebaõnnestus

            NL/PL25 mängisin u25k kätt, aga pärast suurt langust otsustasin ennast prooile panna PL50-s, kus algus läks väga hästi ja lõpp vajus breakevenisse, siiski PL50-s 12000 käe kohta korralik winrate 5bb/100
            rake'i maksin u. 1200 dollarit, millest tuleb praegu rakeback'i 150 dollarit, mis tundub väga vähe.

            detsembri eesmärk - mängida vähemalt 30k+ kätt PL50-s ja võita võimalikult palju

            selle kuu graafik, millest algus 25 ja lõpp 50

            [img width=578 height=391]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/november_full.jpg[/img]

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

              Algselt postitas ESTPatrick
              äkki veel mängin täna, postitan hiljem kohe kui 100% kaine

              spewy donk can win!!!
              ei olnud isu mängida täna eriti, niiet võib kuu lõppenuks lugeda küll, eesmärk oli +10k$ teha @nl200, aga ei suutnud piisavalt mängu ikkagi biitida, jäi tavaline 6+bb/100, Kusjuures EV line oli miinuses miski 800$, ehk saab tulevikus lasta küll novembri arvelt

              Ahjaa 2k sain mileston boonust ka ja igahetk peaks 1,5k boonus vabanema.

              Detsembris plaan teha kiirelt +5k ja pärast seda nl400 toksima hakata

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                Novembri eesmärgid olid:

                1. Mängida 20k kätt - (great success). Mängisin loodetust palju rohkem, kuskil 34k kätt.
                2. lugeda läbi No Limit Hold'Em: Theory and Practice - (50:50). Lugesin läbi ja sain uut infot, kuid ilmselt tuleb raamat tulevikus veel uuesti kätte võtta.
                3. Mänguoskuse lihvimine - loodetavasti teen paremat mängu. Rahule jääda ei saa.

                Detsembri eesmärgid:

                1. Mängida 35k kätt
                2. Winrate parandamine NL10-s. - ei jää hetkel rahule tulemustega. Mängin kuu esimese poole kindlasti NL10-s edasi ja hindan uuesti olukorda. Rahulolu korral liigun ära NL20 limiiti.
                3. Mänguoskus on endiselt saast, eriti post-flop. Deuces Cracked saiti tuleb külastada tihedamini jne.
                4. Lõpuks sain kätte The Poker Mindseti raamatu. Obv, et tuleb läbi lugeda :)

                Novembri graph on siis selline. Siia lisanduvad veel rakeback ja muud joppamised turnadel:
                [img width=640 height=474]http://i452.photobucket.com/albums/qq247/Aristotep/kuugraph.jpg[/img]

                Comment

                • Kaitz20
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 289

                  #9
                  Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                  [img width=150 height=83]http://img33.picoodle.com/img/img33/3/11/30/t_graphnovembm_75eeb92.jpg[/img]

                  [img width=150 height=69]http://img33.picoodle.com/img/img33/3/11/30/t_statsnovembm_f077f66.jpg[/img]

                  Ma ei tea enam, kas ja kui palju ma peaksin pokkerit mängima või kui kõrgel.
                  Nl 200 bb on langenud 4 peale 9k käte juures (mis siiski päris hea tulemus), samas kui nl 100 on see 28 12k käe juures, siis matemaatiliselt oleks korrektne jääda hetkel nl 100 juurde, lisaks peaks ka variatsioon väiksem olema.

                  Õnne ranka +10k kuu puhul. Kadedaks teeb :D
                  Kui detsembri teen +2k$ kuu, siis oleks endaga rahul ükskõik mis käte hulga juures.
                  Ja turniiri tahaks ka ühe korra elus ära võita.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #10
                    Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                    Eelmine kuu tahtsin vist cashis tulla +BB, aga failisin selles, sest vahepeal proovisin NL50 HU, aga arvestades seda, et tegin selle nädalavahetusega ca $400 olen ma cash kuuga rahul. Tunnen end NL100 kindlalt ja järgmiseks kuuks tahaks 20k kätt mängida ja tulla kõvale rohelisele poolele.

                    [img width=675 height=470]http://www.timmu.planet.ee/pokker/Novkuu.png[/img]

                    Viimased 4400 kätt on NL100 FR.

                    +$2298 turnadest :D (2. koht pokerstarsi $11 turbol ja väike cash ka daily 80k) põhimõtteliselt 3 kordistasin oma BR ja liikusin NL25st NL50sse ja sealt NL100sse.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #11
                      Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                      Novembri eesmärke ei mäleta, vist polnudki ja kui olid, siis kindlasti ei täitnud neid, sest mängisin vähe ja sain tappa.
                      Detsembri eesmärk on võimalikult stressivabalt Toweris 8000k punkti koguda, et level3 peale tõusta.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                        Üldiselt oli november üsna hall, aga ise olin süüdi ka. Cashi ei viitsinud mängida lihtsalt mingil põhjusel. MTT-del ka eriti ei hitinud peale ühe omaha donkamendi ning sng-dest tuli liiga väike profit. Sekka olid aga väga head cashi sessid. Kui keskendumine on laes ja kaart jookseb võib mõni sess ikka väga hästi välja tulla. Arvestades pokkerile kulutatud aega olen üsna rahul.

                        Kasum ca 750$.

                        Detsembri plaanide kohta ei oskagi midagi pajatada eks näis mis elu toob. Loodetavasti suudan poole suurema kasumiga lõpetada. Hetkel on pokkeriisu jälle suur ja kui teen oma maratonsesse nagu tavaks võib nii mõnegi fishi sisse piirata ja oma võimalust oodata. Detsember ilmselt peaks tulema kõigile hea kuu, sest on käes jõuluvanade aeg!

                        Edu kõigile detsembris!

                        Comment

                        • vaenekala
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 148

                          #13
                          Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                          Mõtlesin, et teen ka siin foorumis noka lahti. Olen seda foorumit ja eriti seda NL10 grinderite nurgakest, suhteliselt palju vaadanud. Väga palju on abi olnud selle lugemisest siin ja videode vaatamisest. Proovisin siin kuu algul kohe ranka graafiku järgi mängida, algus oli kõva, aga..pärast..khm! (klassika)
                          Kandsin mingi nädal aega tagasi mõned dollarid triosse ja hakkasin siis seal NL4 pressima. Ja yritan sellest midagi aretada! Mängin kaheksas lauas korraga, vähemalt õhtuti, sest päeval vist niipalju neid seal ei ole. Suht vaevarikas on aga algus on kõva! Statid on muidugi suht-koht fishi omad, aga lihtsalt sellel limiidil muudmoodi pole mõtet!
                          Detsembris proovin siis...mmm....lihtsalt bustoks minemist vältida, a ja rakebacki võiks ka saada, aaga kurjam, kui raske on seda NL4 saada :D

                          Comment

                          • tonis
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 334

                            #14
                            Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                            Novembriks ühtegi eesmärki ei olnud.
                            Detsembri eesmärgid:
                            *mängida vähemalt 15k kätt
                            *võimalikult palju lugeda foorumeid ja õppida.

                            Comment

                            • G3rt
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 35

                              #15
                              Re: *** Novembri Graafikud/Detsembri Eesmärgid ***

                              Mingeid eesmärke ei olnud.Detsembris 30k+ käsi siis vaatab mis edasi saab.
                              Stars NL25

                              [img width=150 height=98]http://img212.imageshack.us/img212/7285/novuc9.th.png[/img]

                              Comment

                              Working...