*** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #76
    Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    mul ka ei näita...
    siis olen piisavalt kaine :D:D

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #77
      Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

      ilmselgelt ei ole:D

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #78
        Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

        kusjuures, ma ei teagi...
        midagi on möda

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #79
          Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
          kusjuures, ma ei teagi...
          midagi on möda

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #80
            Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

            Tegelikult,kui oled mölus ja päev on korda löinud ,on kõik OK!
            Aga ma tean et hommikul ärkan käib pauk ja pea lendab minema..
            aga ikkagit Nl10 beadin sakkis peaga ilusti

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #81
              Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

              Eelmine kuu siis Starsis tagasi. Cash +596 23K kätt. Boonused +150. Olen rahul. Tahaks varsti sitasest 25-st 50-sse minna ja seal nats raha teenida.

              Comment

              • jaagup17
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1090

                #82
                Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                Juuni eesmärgid: VÄHEM TILTAMIS, NL100 EI KÄPI !

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #83
                  Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                  NL10 5max
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Käsi väga vähe ja sellega ei saa rahul olla.
                  Juuni eesmärgiks vähemalt 30k käsi mängida, mis võib osutuda raskeks mitmete väljasõitude tõttu.
                  Rolli olemasolul (30BI) minna NL20'sse üle.
                  Last edited by 0ttt; 08.06.10, 14:23.

                  Comment

                  • measke
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 58

                    #84
                    Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                    Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
                    NL10 5max
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi väga vähe ja sellega ei saa rahul olla.
                    Juuni eesmärgiks vähemalt 30k käsi mängida, mis võib osutuda raskeks mitmete väljasõitude tõttu.
                    Rolli olemasolul (30BI) minna NL20'sse üle.
                    EV 0 ja tahad edasi liikuda ?

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #85
                      Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                      Algselt postitas measke Vaata postitust
                      EV 0 ja tahad edasi liikuda ?
                      see EV pista endale P....
                      Ülesse liikumisel on EV joon küll viimane asi mida vaadata.

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #86
                        Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                        Algselt postitas measke Vaata postitust
                        EV 0 ja tahad edasi liikuda ?
                        made my day

                        Comment

                        Working...