*** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #1

    *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

    Eelmise kuu eesmärgid ja graafikud.



    Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Mai eesmärk - õppida õppida õppida
    Fail.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Juuni eesmärk - õppida õppida õppida
    - 1 liimit alla liiguda
    - roll triobeti või unibeti
    Last edited by taavi; 31.05.10, 22:12. Põhjus: 1 d täht oli puudu
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #2
    Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

    Mai eesmärgid olid:

    *Tõmmata bankrolli soliidsemaks - Kokku sain kuu ~85$ plussi ( cash 44$ ja sng'd/turkad mingi 40$ ), mis pole täitsa see, mida lootsin, aga parem ikka, kui mitte midagi. Cashis panin ühe õhtuga põhimõtteliselt 30$ ülitiltis olles magama ( no ajab ikka närvi küll, kui sessi jooksul 3 korda maja vs nelik saad ).

    *Mängida vähemalt 25k käsi - Check. Kuu keskel pidin natukene volüümi juurde panema, kuna ma pole mingi 24-tabling robot. Laudade lisamine tõmbas aga graafiku swingisemaks.

    *Proovida downswing ja swingid üldiselt võimalikult minimaalsed hoida - Sellega oli kuu alguses kõik korras, aga mingil hetkel tõmbas graafik üpriski break-eveniks ära. Siis tuli jälle hea jooks ja graafik liikus ka kõgemale. Natukese aja pärast läks veel swingisemaks ja nii ta ka jäi.

    *Saada piisavalt rolli ja proovida kätt kõrgemas limiidis - Check. Samas ei teeninud profitit ja jäin ühe BI võrra miinusessegi.

    NL5 shot hakkab pihta kusagil 16-17 tuhandenda käe juures ( kus graafik swingiseks tõmbab jälle ). Lõpus see 20$ otse alla on lihtsalt hüdrotiltis peaga tehtud mäng ( mida ma loodan tulevikus vältida ).

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Juuni eesmärgid on:

    *Liikuda uuesti NL5 ja nüüd ka sinna jääda.

    *Mängida vähemalt 30k käsi ( ma mõtlesin varem, et peaks vähemalt 40-45k mängima, aga kuna tuttavatel on lõpetamised ja asjad, siis mul nagunii väga palju aega mängida pole ).

    *Mängida iga nädal vähemalt üks madala sisseostuga ja suure auhinnarahaga turniir ( Sunday 1/4 näiteks ).

    *Lugeda läbi juunis ilmuv eestikeelne pokkeriraamat ja sealt ka mingeid tarkusi saada.

    *Vähem tiltata ja pöörata rohkem rõhku mängu kvaliteedile.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #3
      Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

      Viimased kolm nädalat Starsi short laudades.

      Algus NL100, lõpus ca 12k käsi NL200 ja ca 2k käsi NL400

      Lisaks ca 2k$ rakebacki

      80 tundi ehk 62,5$/h ehk ca 800EEK/h

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

        Mai eesmärgid:
        * NL100 ja sinna jäädagi.. korralikku mängu teha <-- põmst fail kuna korralikku mängu ei teinud, success kuna olen NL100s ja esialgu vast alla liikuma ei pea
        * kui Mai kasum on üle 30BI, siis pool võidust välja ja uus arvuti osta <-- LOL
        põmst.. alguses tegin palju vigu.. hiljem veidi rohkem distsipliini ja foldin paremini.. aga graafiku EV joon näitab kui ilmselgelt ma ikkagi seda limiiti ei biidi..

        maitea mis ma tegema pean... statid on suht solid.. muret teevad järgmised statid: turn cbet 44%, fold BB ja SB to steal: 80% ja 84% ja riveri call win on ainult 38%

        vpip 13% kandis pfr 11% jne.. preflop pos awardness 4.6 aggF 5.5

        enivei.. maitea.. perses kuu ja perses limiit...

        cash -$271, Baltic Festi turnad -€233 või 266, rakeback ja stellariboonus +$300, kokku kuu kahjum -€230

        graafik:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Juuni eesmärgid:
        * turn cbet ~35%
        * BB ja SB fold 85%+
        * rohkem ei oskagi eesmärke seada.. võibolla veidi rohkem stright-forward mängu teha
        Last edited by Rage; 31.05.10, 22:34.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
          Viimased kolm nädalat Starsi short laudades.

          Algus NL100, lõpus ca 12k käsi NL200 ja ca 2k käsi NL400
          see kõik siis 40BB laudades shortyna lastes???

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #6
            Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

            50bb laudades ja suht pooleks 20bb/50bb stackiga (heast lauast ei lahku ka 200bb+ stackiga).

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #7
              Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

              Koos boonustega tiba üle 300$
              NL/PL25 nullis täpselt. Kasum tuli NL5st
              Goldstar ka seekuu

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Uuel kuul plaanis kohe kiirelt joosta NL5-s 500$. Võib-olla on ka keegi huvitatud võistlusest 0-500$ NL5 limiidis. Vähemalt mängin niikaua kui jooksu on ja siis kolin NL25/PL25 tagasi.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                Koos boonustega tiba üle 300$
                NL/PL25 nullis täpselt. Kasum tuli NL5st
                Goldstar ka seekuu

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Uuel kuul plaanis kohe kiirelt joosta NL5-s 500$. Võib-olla on ka keegi huvitatud võistlusest 0-500$ NL5 limiidis. Vähemalt mängin niikaua kui jooksu on ja siis kolin NL25/PL25 tagasi.
                Miks sa 10NL-i ignoreerid?

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #9
                  Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Miks sa 10NL-i ignoreerid?
                  Olen ka nl10-s mõnikümend tuhat kätt kasumlikult mänginud aga tundub liiga nitine starsis ja pole kunagi see limiit meeldinud. Alati kui otsin häid laudu ei leia ma neid sealt va short nl10s. nl25/pl25 on minu jaoks lihtsam ja paremad lauad

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #10
                    Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                    Mai eesmärkidest pole mõtet rääkida, kuna need muutusid vahepeal, otsustasin lõpuks HU cashi proovida, graafikult on näha, kuidas sellega läinud on.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Tänu boonustele ja RB-le jäin kuuga vähemalt 120$ plussi, aga noh, klounitunne on küll. Muudkui püstitan igaks kuuks uusi eesmärke, aga välja tuleb nagu ikka.

                    HU cashiga on mindset väga viltu läinud. Full ring cashi ei taha (veel) naaseda, plõksin hetkel iga päev peotäie microHUSNG-sid....

                    Juuniks polegi muud eesmärki, kui välja mõelda, kas minus on ikka pokkerimängija materjali.
                    Last edited by nomerlot; 01.06.10, 14:27.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #11
                      Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                      Mai eesmärgid:
                      1.Kinnitada kanda NL50-s ja üritada seal kasumit näidata. TEHTUD!

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Mai tulemused:
                      1.FTP cashgame (NL/PL/RUSH 50 FR): 756,15 $ (winrate 4,0 bb/100; käsi kokku 38096)
                      2.FTP rakeback + boonused: 290,77 $
                      3.FTP turnad ja staked: -216,55 $
                      KOKKU: 830,77 $

                      Kuu algas ebareaalse heateriga, elu oli lill. Kuu keskpaigas tuli peale väiksem downswing ja ka enda poolt kehva mängu näitamine. Kuu lõpus suutsin enda arvates vähemalt mängulist poolt natukene parandada, aga jooks polnud miskit väga kiita, samas üsna standard kõik. Peaaegu, et võib rahule jääda. NL50 on oluliselt keerulisem limiit kui NL25, regid on ikka no nii vastikud, et mitte kuidagi ei hakka jõud neile peale, mängivad lihtsalt oluliselt paremini kui mina, ainult fishide pealt elatun...

                      Juuni eesmärgid:
                      1.Jätkata edukalt FTP NL/PL 50 FR grindimist.

                      *Koolis võiks mõned ained läbi saada...aga noh, parimal juhul coinflip, mingisugust motivatsiooni enam õppetööga tegeleda pole, eriala hakkab ka vaikselt ajudele käima... :/
                      Last edited by low-flow; 01.06.10, 00:17.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #12
                        Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                        30h pokkerit siis mais!
                        6max
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Juuni - 100h tahaks täis mängida, kuna alkot peab piirama, siis see võiks isegi õnnestuda.

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #13
                          Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          30h pokkerit siis mais!
                          6max
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Juuni - 100h tahaks täis mängida, kuna alkot peab piirama, siis see võiks isegi õnnestuda.
                          nl50?

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                            jah
                            mõnisada kätt nl25 rushi ka
                            Last edited by camu; 01.06.10, 01:04.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: *** Mai Graafikud/Juuni Eesmärgid***

                              Tundub, et suuri mass-grindereid peale TIGRANO enam siin foorumis ei olegi :)

                              Comment

                              Working...