Võimalik ,et ka kuskil siin foorumis on see aga ma ei oska.
Lugu selline, tahad näha oma graafikut jne pole probleem aga saab kasutada ka customit? Ütleb you must me subscriber. Hmm mida ma siis selleks tegema peaks?
Lugu selline, tahad näha oma graafikut jne pole probleem aga saab kasutada ka customit? Ütleb you must me subscriber. Hmm mida ma siis selleks tegema peaks?
TC
Comment