Rankale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • poker69
    Räme Fish
    • Nov 2008
    • 22

    #1

    Rankale

    Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan
    Ühesõnaga mul on see programm sitakeema ajanud juba ja las ta jääb siia paika ei viitsi enam vajada,pole kunagi siukest asja kasutanud ja olen ilma selleta kah hakkama saanud nii ,et pange teema lukku siis.... :-\
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Rankale

    Algselt postitas poker69
    Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan
    Kus, pokkeritoas mängid ja kas options - configure auto import folderi alla ikka panid kausta, kust HEM käed võtab?

    Comment

    • poker69
      Räme Fish
      • Nov 2008
      • 22

      #3
      Re: Rankale

      Algselt postitas Tigrano
      Kus, pokkeritoas mängid ja kas options - configure auto import folderi alla ikka panid kausta, kust HEM käed võtab?
      Mängin poker staris ja ma panin ranak õpetuse järgi selle foldri kuna seal pole eraldi hands history kausta ma panin c:/programmfiles/pokerstars + subfolders (+ archive files )

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #4
        Re: Rankale

        Kas su msni aadressis olev number 95 näitab su sünniaastat?

        Comment

        • poker69
          Räme Fish
          • Nov 2008
          • 22

          #5
          Re: Rankale

          Algselt postitas olavike
          Kas su msni aadressis olev number 95 näitab su sünniaastat?
          Kusjuures ma juba ootasin seda millal keegi seda küsib juba,aga vastus on ,et ei näita,ning jääks nüüd teema juurde ikkagist

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Rankale

            Mis versiooni kasutad, äkki tasub proovida beta versiooni, kui Sul just 1.05.03 lihtsalt ei ole. Samas Starsis peaks ka 03 versioon edukalt töötama. Tavaliselt, kui laua ära tunneb ja statte ei ilmu, siis on alati tegu, et HEM ei saa vajalikku infot kätte ja seega kaldun arvama ikkagi, et kuskil käte importimisel mingi kala.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Rankale

              Algselt postitas poker69
              Mängin poker staris ja ma panin ranak õpetuse järgi selle foldri kuna seal pole eraldi hands history kausta ma panin c:/programmfiles/pokerstars + subfolders (+ archive files )
              Kas Pokerstars käsi salvestab? Ise pead instans hand history optionsist ära tickima käe salvestamise ja valima kausta.

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: Rankale

                Algselt postitas lenC
                Kas Pokerstars käsi salvestab? Ise pead instans hand history optionsist ära tickima käe salvestamise ja valima kausta.
                +1 ...kui see ei ole veaks siis olen üllatunud.

                Lobby/options/instant hand history/

                Kui see tehtud ja ikka ei ole statte, siis äkki kogemata unus start auto import vajutada?

                Comment

                • poker69
                  Räme Fish
                  • Nov 2008
                  • 22

                  #9
                  Re: Rankale

                  Algselt postitas Davy
                  +1 ...kui see ei ole veaks siis olen üllatunud.

                  Lobby/options/instant hand history/

                  Kui see tehtud ja ikka ei ole statte, siis äkki kogemata unus start auto import vajutada?
                  need asjad on tehtud tunneb laua ära aga statse ei ilmuta lauale

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #10
                    Re: Rankale

                    Algselt postitas poker69
                    need asjad on tehtud tunneb laua ära aga statse ei ilmuta lauale
                    Istud ikka ise lauas ka ? Ja oled mänginud nii 5-10 kätt?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Rankale

                      Algselt postitas poker69
                      need asjad on tehtud tunneb laua ära aga statse ei ilmuta lauale
                      Ei oska muud soovitada, kui lase soft üle, kas mõne uuema beetaga või midagi, siis restart ja peab toimima.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Rankale

                        Algselt postitas olavike
                        Kas su msni aadressis olev number 95 näitab su sünniaastat?
                        Palun järgmine kord jääda teema piiresse ja ebaolulist infot küsida PM-i kaudu.

                        Comment

                        • poker69
                          Räme Fish
                          • Nov 2008
                          • 22

                          #13
                          Re: Rankale

                          Algselt postitas poker69
                          Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan
                          tegin siis pildi kuidas mul o ntehtud need värgid aga ma ei tea mis valesti :S
                          [img width=150 height=135]http://img204.imageshack.us/img204/5615/96058066hx1.th.png[/img]

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Rankale

                            1) play money käsi ei trackigi minu teada
                            2) Kui sa avad kausta Pokerstars/Handhistory/xxx, kas sa siis näed mingeid tekstfaile, mis sisaldavad hand historyt?

                            Comment

                            • poker69
                              Räme Fish
                              • Nov 2008
                              • 22

                              #15
                              Re: Rankale

                              Algselt postitas lenC
                              1) play money käsi ei trackigi minu teada
                              2) Kui sa avad kausta Pokerstars/Handhistory/xxx, kas sa siis näed mingeid tekstfaile, mis sisaldavad hand historyt?
                              jah text filid on küll kus on kirjas panustamised jne

                              Comment

                              Working...