Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan
Ühesõnaga mul on see programm sitakeema ajanud juba ja las ta jääb siia paika ei viitsi enam vajada,pole kunagi siukest asja kasutanud ja olen ilma selleta kah hakkama saanud nii ,et pange teema lukku siis.... :-\
Ühesõnaga mul on see programm sitakeema ajanud juba ja las ta jääb siia paika ei viitsi enam vajada,pole kunagi siukest asja kasutanud ja olen ilma selleta kah hakkama saanud nii ,et pange teema lukku siis.... :-\
Comment