tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

    kõik, kes tahavad tubrikumiljonäriks saada, tekkis ennekuulmatu võimalus tasuta arenguks. Nimelt mina ESTPatrick ja Krayzie tahame teha video replayeris ja vajame selleks 6MAX käsi 50nl ja 100nl limiitidest. kõik, kes arvavad et neil on olemas suurt diskussiooni tekitavaid käsi, siis võiksid need siia postitada.

    Tingimused:
    * 1 käsi per nosbel per limiidi kohta (st 1 käsi 50nl ja 1 käsi 100nl on vastuvõetav).
    * Lisada kõik readid ja eelnev meta vastase(te) kohta
    * 50 ja 100nl ainult
    * konverteerimata peab olema
    * 6max formaat



    Niiet kõik, kellel on ja tahavad mõne väga diskussioonilise käe üle vaidlust tekitavat vestlust kuulda ja meie arvamust on oodatud postitama.

    Nemo solus satis sapit!
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #2
    Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

    Hero: kergelt nitistunud 18\14
    Villain: 25\19\2, readid puuduvad

    Callin flopi CRi, et bluffe ja villaini range nõrgemat otsa sees hoida, plaan oli turn check-shoveda. Turn on aga veits halb kaart, kuna hitib mu perceived ranget, mis siin hea liin oleks? Riveris tundub, et villain tahab odavalt showdownini jõuda, seega vbetin.

    Full Tilt Poker Game #1234567: Table Season (6 max) - $0.50/$1 - No Limit Hold'em - 17:00:53 ET - 2010/05/04
    Seat 1: Seat 1 ($100)
    Seat 2: Seat 2 ($190)
    Seat 3: Seat 3 ($151.70)
    Seat 4: Seat 4 ($100.50)
    Seat 5: Seat 5 ($43.25)
    Seat 6: Hero ($104.10)
    Seat 4 posts the small blind of $0.50
    Seat 5 posts the big blind of $1
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Hero [8c 7c]
    Hero raises to $3.50
    Seat 1 calls $3.50
    Seat 2 folds
    Seat 3 folds
    Seat 4 folds
    Seat 5 folds
    *** FLOP *** [7h 7d 4c]
    Hero bets $5
    Seat 1 has 15 seconds left to act
    Seat 1 raises to $17
    Hero has 15 seconds left to act
    Hero calls $12
    *** TURN *** [7h 7d 4c] [Kd]
    Hero checks
    Seat 1 checks
    *** RIVER *** [7h 7d 4c Kd] [Kc]
    Hero has 15 seconds left to act
    Hero bets $29
    Seat 1 has 15 seconds left to act
    Seat 1 raises to $79.50, and is all in
    Hero has 15 seconds left to act
    Hero has requested TIME

    Comment

    • measke
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 58

      #3
      Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

      super huvitav käsi, tdx
      loodan, et teema autorid väga pahaks ei pane, et oma arvamust selle kohta avaldamata ei saa jätta:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by measke; 22.05.10, 13:43.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

        Quot homines, tot sententiae

        Comment

        • Blackbirds
          FPP Pro
          • May 2010
          • 206

          #5
          Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

          Miks nl50&nl100 only?

          Comment

          • Viski
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 393

            #6
            Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

            Madalamal on enam-vähem ainult ajutud droonid.

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #7
              Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

              Algselt postitas Viski Vaata postitust
              Madalamal on enam-vähem ainult ajutud droonid.
              ma pidasin kõrgemaid limiteid silmas...

              Comment

              • ilikeu
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 73

                #8
                Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                ma pidasin kõrgemaid limiteid silmas...
                +1

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                  hea küsimus, peakski seda ülea arutama

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #10
                    Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                    lahe ettevõtmine, ise ainult 6max omahat mänginud veits, aga seda videot ootan küll huviga.

                    Comment

                    • Blackbirds
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 206

                      #11
                      Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                      Mis siin arutada, krayzie ikka blockima ei hakka:P

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                        no selleks oleks vaja, et te siia piisava arvu HH panete

                        Comment

                        • Blackbirds
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 206

                          #13
                          Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                          no selleks oleks vaja, et te siia piisava arvu HH panete
                          hmm...muudab see midagi kas on 2 või 3 nl200 händi?

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                            HU-s ei ole piisavalt pädev, et kommenteerida ma arvan. miski 4+ mängijat ei ole enam probleem, aga proovida võib ikka

                            Comment

                            • Blackbirds
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 206

                              #15
                              Re: tahad teenida 400 miljonit tubrikut aastas?

                              ma olen elus umbes 3k HU händi teinud, nendest pooled Klaaspro vastu, nii et jah ma ise ka 6max vend.:)

                              Comment

                              Working...