Vajan infot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vallo85
    Räme Fish
    • May 2010
    • 5

    #1

    Vajan infot

    Tere!

    Plaanin luua pokkeriklubi. Kui klubisiseselt kinnisel üritusel mängitakse raha peale turniiri, kas see on lubatud või peab makse ka maksma?

    Tänud vastajatele
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Vajan infot

    saada kajamehele PM, ta on kõige rohkem kodumängu korraldamisega kursis

    Comment

    • vallo85
      Räme Fish
      • May 2010
      • 5

      #3
      Re: Vajan infot

      sain vastuse rahandusministeeriumist, seega vajalik info saadud.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Vajan infot

        Algselt postitas vallo85 Vaata postitust
        sain vastuse rahandusministeeriumist, seega vajalik info saadud.
        Kui saladus pole, mis öeldi?

        Comment

        • vallo85
          Räme Fish
          • May 2010
          • 5

          #5
          Re: Vajan infot

          Rahandusministeeriumist öeldi,et hasartmängu kohta kehtib 3 punkti, kui ühe neist eemaldad,siis ta ei kvalifitseeru enam hasartmänguna. Seega... maksustamisele ei kuulu

          Comment

          Working...