on siin veel keegi, kes hablab natsa NLHE ja ei oma teadmisi teistest mängudest? ma vaatan, et rahvas vabalt paneb "huilo"-t ja PLO8 jne, ning ma olen ainuke donk.
vastab tõele, et teiste mängude pelamine aitab kaasa ka NLHEs?
vastab tõele, et teiste mängude pelamine aitab kaasa ka NLHEs?
Comment