Masinas ainult 1GB mälu ja 24tabledes on üsna pidev kettaragin taga, kui Stars, PT3 ja TableNinja tööl. Lisaks probleem, et korra-paar päevas lauad hanguvad suure kettaragina saatel ja kõik üliaeglane, kui õnnestub 1 laud kinni panna siis toimib kõik normaalselt edasi.
Kas on reaalselt mõtet arvuti töö kiirendamiseks lisada 1-2GB juurde või see eriti ei aita ja peab põhjalikuma upgrade tegema?
Kas on reaalselt mõtet arvuti töö kiirendamiseks lisada 1-2GB juurde või see eriti ei aita ja peab põhjalikuma upgrade tegema?
Comment