Odavalt žetoone?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • higgins
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 4

    #1

    Odavalt žetoone?

    Tervist!

    Huvitaks kust saaks odavalt pokkerižetoone osta. Ei kavatse kasutada pokkeri jaoks, vaid laua- ja muude mängude juurde loenduritena. Ühesõnaga oleks lahe kui saaks osta kuskilt hunniku ühevärvilisi ja parem kui numbrimarkeering puuduks. 30 musta värvi žetooni oleks väga äge, aga tegelikult pole värv oluline kuni see ühtne on. Seetõttu ka ei tahaks poest tavakomplekti osta -- seal mitu eri värvi koos. Oskab keegi midagi soovitada?
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: Odavalt žetoone?

    eraldi vast ei saa väga kuskilt osta, kõige odavamad on ikkagi need mis on novaluxis või selle laadsetes poodides.

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #3
      Re: Odavalt žetoone?

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: Odavalt žetoone?

        Kus linnas sa elad ?

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #5
          Re: Odavalt žetoone?

          ebay

          Comment

          • higgins
            Räme Fish
            • Apr 2010
            • 4

            #6
            Re: Odavalt žetoone?

            Suured tänud!

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: Odavalt žetoone?

              Kui tartus elad, võin sulle 30 chipi suitsupaki vastu vahetada:D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Odavalt žetoone?

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                Kui tartus elad, võin sulle 30 chipi suitsupaki vastu vahetada:D
                tra vot se on masu :D

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: Odavalt žetoone?

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  tra vot se on masu :D
                  ei ole masu, mul pole lihtsalt nendega midagi teha, vedelevad kilekotis toa nurgas ja kui koristad, peab neid ümber tõstma, tüütu.

                  Comment

                  Working...