milliseid tööriistu veel olemas, millega saaks ka kasumit/kahjumit võrrelda. Ise kasutan aint HEM ja excelit.
Sit and go tools
Collapse
X
-
Re: Sit and go tools
Ei saa aru, aga vahet pole :) Üks programm STT'de jaoks:
-
Re: Sit and go tools
Tere tulemast foorumisse Raimo1,
Ehk oleksite nii kena ja täpsustaksite, millist programmi täpsemalt mõtlete? Kui tahate pidada arvet oma kasumi ja/või kahjumi üle, siis ühinen levis'ega ja soovitan täpselt samu programme. Antud programm on tehtud Eesti progeja poolt, ülilihtne programm oma kasumi ja kahjumi jälgimiseks.
Parimat soovides,
Ranka.
Comment
Comment