HELP needed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #1

    HELP needed

    Probleem internetiga, äkki keegi oskab ükskõik mida öelda, aidata, et mul kaabliga nett ja lambist iga nati aja tagant kaob ära kui mängin, kaotanud juba omajagu niimodi ja kõik potensiaalsed valued jäänud saamatta.

    Äkki on mingi firewall/internet security mingisugune viruse tõrje vale settings/ ükskõik mis, kes oskab öelda, et miks just pokkeri ajal nett ära kaob.

    Ei julge mina varem lauda istuda kui probleem lahendatud kuna tilt on ka hea kui nii juhtub.
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: HELP needed

    äkki netijuhe on katki kuskilt vaheta välja

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #3
      Re: HELP needed

      helista teenuse pakkujale

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: HELP needed

        Algselt postitas kollane Vaata postitust
        helista teenuse pakkujale
        .

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: HELP needed

          Järgmine kord teema siia palun

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: HELP needed

            Tõsiselt. Oleme kõik seoses kevade tulekuga natuke rohkem eemal olnud ning nüüd iga kasutaja teeb igaküsimuse jaoks eraldi teema. Meil on ametlik arvutimurde teema (lenC juba viitas sellele), OT teema ja tõesti on veel ühte vaja???

            Vabandused mu ülbuse pärast aga su küsimus küll nii tähtis ei ole, et see vääriks uut ja eraldi teemat.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: HELP needed

              miks teile need uued teemad nii palju ette jäävad??

              kas tõesti ootate et uued kasutajad loevad kogu foorumi läbi ja teevad posti täpselt õigesse kohta??

              FFS isegi reeglites pole kirjas et ei või probleemiga uut teemat teha..

              ja tõesti ma ei saa aru miks need teemad teile ette jäävad.
              kui ei meeldi siis ärge lihtsalt lugege.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: HELP needed

                Variatsioon sul on õigus. Seda ei ole reeglites kirjas, algajad ei loe uusi teemasid aga see on hea postitamise tava, et teemad hoitakse võimalikult teema algidee lähedased ja kui on võimalus postitada õigesse teemasse siis seda ka tehakse.

                See on ka üks põhjus miks me seda teemat lukku ei pannud vaid juhtimise värskele kasutajale tähelepanu, et meil eksisteerivad ka spetsiaalsed alateemad.

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #9
                  Re: HELP needed

                  sorri guys

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: HELP needed

                    ära muretse, peaasi et sellepärast sa postitamist ei lõpeta. parem eksida ja teada miks, kui mitte teada

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: HELP needed

                      Jah, meil on isegi pornostaaride kohta oma teema, kui midagi sellelaadset tahad küsida.

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #12
                        Re: HELP needed

                        panen selle kõrvataha :)

                        Comment

                        Working...