Hey there.
Pöördumine natuke suuremate arvutiteadmistega kodanikele.
Kuna iseloom on selline kehvapoolne ning tilt tuleb kergesti, siis oleks vaja sellist nuppu mis halvaks arvuti näiteks 10ks minutiks. Üldiselt on alati nii, et kui tuleb 2-3 biiti järjest siis on selline 15-30 sekundit aeg, kus ma mõistan, et olen tiltis ja tuleks lõpetada, kui selle aja jooksul ei lõpeta, tuleb vähemalt üks mängitav käsi ning peas käib klõps ja mõtlen, et suudan head mängu edasi teha, kuigi tegelt ei suuda.
Ühesõnaga, kas keegi suudaks teha mingi scripti, et vajutades näiteks F12 vms nuppu halvab arvuti mingi 10ks minutiks või vähemalt peaks restardi tegema või veelparem kui teeks complete shutdowni.
Peace
Pöördumine natuke suuremate arvutiteadmistega kodanikele.
Kuna iseloom on selline kehvapoolne ning tilt tuleb kergesti, siis oleks vaja sellist nuppu mis halvaks arvuti näiteks 10ks minutiks. Üldiselt on alati nii, et kui tuleb 2-3 biiti järjest siis on selline 15-30 sekundit aeg, kus ma mõistan, et olen tiltis ja tuleks lõpetada, kui selle aja jooksul ei lõpeta, tuleb vähemalt üks mängitav käsi ning peas käib klõps ja mõtlen, et suudan head mängu edasi teha, kuigi tegelt ei suuda.
Ühesõnaga, kas keegi suudaks teha mingi scripti, et vajutades näiteks F12 vms nuppu halvab arvuti mingi 10ks minutiks või vähemalt peaks restardi tegema või veelparem kui teeks complete shutdowni.
Peace

Comment