Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #31
    Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

    standardis on kollane, nii et ma näen ka kohe ära:D

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #32
      Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

      Mul on fishid ikka rohelised :D

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #33
        Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
        Mul on fishid ikka rohelised :D
        mul kah. Lilladeks peab panema miskid SS

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #34
          Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

          Mul on lillad eestlased :D
          Liiga palju metagame´i vms :D

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

            Mul on kõik regid lillad, sest see on kõige esimene värv FTP-s.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #36
              Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

              Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
              Mul on lillad eestlased :D
              Liiga palju metagame´i vms :D
              Sama siin .. nagu eestlast märkan lendab lilla värv peale

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #37
                Re: Multitabling - kvaliteet vs. kvantiteet

                Värvid: ma märgin värvid nii pokkeritoas kui HUDis. Pokkeritoas on hea jah see, et kui laud rohelisi (minu puhul siis regid) täis on, pole mõtet sinna istuda. Lillad on fishid ja punased on SSSid.

                Noted: üldiselt ega suurt viga ei tee kui paned kirja peaaegu kõik mida näed(jõuad märkida), eks sa pärast ise vaatad, mis on kasulik. Eks ka see notede panemine tuleb kogemusega. Lisaks ei tee paha kui paned kirja ka kuupäeva ja limiidi. Nt kirjutad kuhugi NL100 SH 13/04/2010 , copyd ja iga note algusesse ctrl+V.
                Hea on endale teha ka süsteem kuidas kiiresti kirja panna ja nii, et saad note kiiresti lugeda. Nt: KQs FS r OOP KQ32A F c/r T bet 1/3 R c/call - tihti ongi hea kogu käe käik kirja panna.

                Comment

                Working...