Hiljuti liikusin SNG'de pealt üle FR'i. Kuna ma mängin aga Starsis, ei tee ilma mitme laua mängimiseta seal eriti midagi ära.
Olles ise ka proovinud mitut lauda mängida ( kui viimati üle kuue lahti võtsin läks juba suhteliselt raskeks ), olen märganud, et selle arvelt langeb aga minu mängu kvaliteet. Winrate on väiksem, vähem aega jääb vastaseid ja lauda jälgida.
Ühe/kahe lauaga mängides on mäng kasumlikum ja suudan otsused rohkem läbi mõelda, aga mul hakkab tavaliselt üpriski igav, kui ma minutis umbes 2-3 kätt mängida saan.
Küsimus ongi selline, et kas kogu asi on harjutamise taga kinni ja peaksin ka ise oma multitablemise oskust arendama ( näiteks mängides mingi kindla arvu laudadega ja kui suudan kasumlikkust näidata lisan ühe laua jne ) või jätkama vana rada pidi ja pigem rõhku pöörama mängu kvaliteedile?
Olles ise ka proovinud mitut lauda mängida ( kui viimati üle kuue lahti võtsin läks juba suhteliselt raskeks ), olen märganud, et selle arvelt langeb aga minu mängu kvaliteet. Winrate on väiksem, vähem aega jääb vastaseid ja lauda jälgida.
Ühe/kahe lauaga mängides on mäng kasumlikum ja suudan otsused rohkem läbi mõelda, aga mul hakkab tavaliselt üpriski igav, kui ma minutis umbes 2-3 kätt mängida saan.
Küsimus ongi selline, et kas kogu asi on harjutamise taga kinni ja peaksin ka ise oma multitablemise oskust arendama ( näiteks mängides mingi kindla arvu laudadega ja kui suudan kasumlikkust näidata lisan ühe laua jne ) või jätkama vana rada pidi ja pigem rõhku pöörama mängu kvaliteedile?
Comment