Tere,mul tekkis selline küsimus et umbes 2 kuud tagasi võidsin pokerstrategyi küsimustega 50 doltsi , nii mängisin nulli ennast ja sõber andis mulle 5doltsi peale , nüüd olen ennast mänginud 70 doltsi pluss aga raha ei saa välja võtta. Tahaksin seda teada ,et kas mul võib raha konto pealt ära kaduda? Kui see tähtaeg täis tiksub . Loodan et saite aru
TC
Comment