*** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #31
    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

    märts võib ***** imeda

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #32
      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

      Kasum soliidne, mäng paigas. Aprillis võiks kasum veidi suurem olla. Mängitud siis Starsis FR, kuu alguse 10k kätt NL100, viimane ots NL50.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #33
        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Kasum soliidne, mäng paigas. Aprillis võiks kasum veidi suurem olla. Mängitud siis Starsis FR, kuu alguse 10k kätt NL100, viimane ots NL50.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        valus laks, meil ju limiitides kuni 10x vahe, rahaliselt suht sama teema :8
        pokkeris peab mindset ikka ilgelt hästi pidama...

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #34
          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***



          süüa ja juua saab, mida veel elult tahta. 2 Pühapäeva mängisin see kuu, kokku 10h

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #35
            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

            Algselt postitas Fortune Vaata postitust


            süüa ja juua saab, mida veel elult tahta. 2 Pühapäeva mängisin see kuu, kokku 10h
            6ige noh! epic laiskur :D

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #36
              Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

              .
              Last edited by HU grinder; 31.03.10, 18:58. Põhjus: Nüüd näeb.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #37
                Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Pool kuud nl50 edasi nl100. Lisaks boonuseid 290$.
                Aprillis eesmärgiks võimalikult vähe mängida, panna rõhku kooli lõpetamisele.

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #38
                  Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                  tra ma hakkan ka starsis fullringi taguma, nii puhtad graafikud kõigil :(

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #39
                    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                    Suht fail kuu oli, ses mõttes, et lubasin endale ühe diili ära lõpetada, aga ikkagi ei jõudnud üldse mängida. Kokku tuli AINULT 223! SNG-d ja MTT-d. Veel oli plaanis soetada ja läbi lugeda Colin Moshmani SNG raamat. Märksõna FAIL.

                    Mu põhimängud on SNG ja diiliks oli ka lõpetada 732 $6.50 sisseostuga 9 mehe turbot. Aga jõudsin mängida ainult 143.
                    143-e SNG graafik:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Korra donkasin ka cashi igavusest mõnisada kätt. Sealt profit $148.30

                    Kuu ilmselt päästis üks turnahitt, kust sain $1500, pilt siis siin.

                    Kuu kole graafik siis siin. Mängitud on väga vähe ja SNG-sid praktiliselt ei jõudnudki teha, tegin pigem mõned MTT-d tavaliselt igavusest.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Boonused: $60 ja sidebetiga võidetud raha: $92.7

                    Kuu profit: $1523.05

                    Aprilli eesmärgid:
                    *Lõpetada SNG diil ehk mängida ära järelejäänud 589 mängu.
                    *Lugeda läbi Moshmani raamat
                    *Aprillis alustan väikest cashi võistlust ka koos coahiga, loodan seal kasumit näidata.
                    *Mitte bustosse minna ning umbes samasugust profitit näidata, kui see kuu.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #40
                      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                      Teen ka oma kuu kokkuvõtte ära... mis seal siis ikka.. alguses põrutasin NL50s mehiselt.. kõik oli ilus.. mindset paigas.. lauad head... räme winrate oli ca 14bb/100le sain kohe kiirelt NL100 rolli kätte.. neli päeva NL100s.. statide järgi näha oli et suht standard mängu tegin... aga kaart ei tulnud, ei pidanud.. 3betidele ei foldita... flopile pihta ei saa.. obv ka ikka paras pinu halvasti mängitud käsi.. -10BI siis tuli nelja päevaga ja NL100st tagasi NL50sse

                      paha lugu, et ega siis ometi asi paremaks ei läinud.. NL50s tulin ka veel mingi 10BI alla.. standard värk.. et õhtu otsa vegeteerin BE, ei saa valuet.. kaarti ka ei tule.. vastased nitid.. ja siis mingi halvasti mängitud/bluffitud käsi + cooler ja standard iga õhtu miinus 2-3BI'ga lauad kinni panna..

                      enivei.. kahju, oleks rekordkuu kasumi poolest tulnud, hetkeks siis jäi alles $340 kasumit ja umbes $300 eest rakebacki ja boonuseid... hea seegi et miinusesse ei jäänud.. aga rahul ma selle kuuga ei ole päris kindlasti mitte..

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #41
                        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                        Mina olen fish...boonused ja rakeback maha -600$. Pool starsis pool cakes Mindset polnud paigas...uus kuu tuleb parem.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #42
                          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                          Wow, nagu lepase reega.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                            Liqu, mis limiit?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #44
                              Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                              Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                              Mina olen fish...boonused ja rakeback maha -600$. Pool starsis pool cakes Mindset polnud paigas...uus kuu tuleb parem.


                              Sellise volüümi juures võta parem madalam limiit, väiksem volüüm ja ülejääv aeg kuluta õppimisele. Mindsetiga pole siin midagi pistmist.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #45
                                Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                                Märtsi eesmärgid:
                                Mängida nl100 - FAIL
                                Aprilli eesmärgid:
                                Mängida rohkem nl50


                                Nl100 alguses ja lõpus nl50

                                Comment

                                Working...