*** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

    Kõige enne eelmise kuu eesmärgi ja graagfikud: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...uari+graafikud

    Kõige enne eesmärgid:
    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Veebruaris proovisin uut stiili, hiiter saatis ja päris fun oli. Kahjuks volüüm annab soovida - ainult 72 tundi, märtsis proovin seda viga parandada.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Tundide poolest eesmärk ei ole täidetud aga ei põe ka, sest kui korra tegin ühe vea siis lauad läksid kinni. Ala tegin cbeti ja siis mõtlesin, eT WTF ma siin cbetin ning siis oli sess läbi. Tihti võis näha isegi 10-15 minutilisi sesse.

    Tulemused:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Loodame, et Priit mööda ei rebi :)

    Aprillis tahan 1 tableda, maksimum kaks tableda terve kuu. Selle arvelt siis rohkem tunde.

    EDIT:
    Märts siis koos rakebackiga cashis: $11,713. Turniiridega jäin tõenäoliselt nulli (mis siis, et oli $2k hit) + juurde rankapoja $5000 kasum. Kokku ca $15-$16k kuu.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

    Fakk. Tahtsin ise teema teha, aga unustasin. Suht norm kuu oli.

    Väga kena graafik ranka!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Aprillis tahan 1 tableda, maksimum kaks tableda terve kuu. Selle arvelt siis rohkem tunde.
      HU-d mängid nüüd?

      märts endal hetkel mingi miinus 3 kuni 5k$, hangover and didnt care

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

        wow ranka (Y) wd sir!

        a räägi ja kommenteeri seda NL1000 shotte, miks järsult nii kõrgele jne :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          HU-d mängid nüüd?

          märts endal hetkel mingi miinus 3 kuni 5k$, hangover and didnt care
          HU-d ei viitsi, sest liigapalju ootamist. 6maxi ja FR.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          wow ranka (Y) wd sir!

          a räägi ja kommenteeri seda NL1000 shotte, miks järsult nii kõrgele jne :)
          Sest 400NL-1000NL on vääääägäa vähe laudu (seda nii FR ja 6max) ning seetõttu tahaks viia kvantideedi hästi madalale aga kvaliteedi kõrgele. Kaldun arvama, et 400NL-is (ja ka 600NL, 600NL-i on isegi vähem kui 1000NL) ma ei suudaks leida motivatsiooni mängida 1-2 lauda, küll aga ma leian motti 1000NL-is. Kui peaksin failima (üle 5BI ei lase) siis saan alati alla liikuda.

          Üldiselt tuleviku plaan ongi kas just hästi suur kvantiteet (FR 200NL) ja madal kvaliteet või vastupidi, et suur kvaliteet ja madal kvantiteet (high stakes).

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #6
            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            542$ + RB 368$ = 910 $

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • E-Kunn
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 261

              #7
              Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Vaadates käte arvu siis võib rahul olla

              Aprilli eesmärk on saada roll nl10-le vastav.

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #8
                Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***



                lisaks stellarid 200$, aga turnades paar sotti maha mängitud.
                Aprilli eesmärk oleks sharkscope´i sng total profit 11k täis saada(hetkel 8750$)

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #9
                  Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                  Tore kuu mis ma öelda oskan. Runbad tuli kahjuks kogu kuhjaga nl400s shottides külla, aga nl200 winrate ridic see-eest. 95+% kätest fullring, veidi 6maxis bumhuntimist sekka.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #10
                    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                    Rush pokeri pro. Napilt alla eesmärgi isegi.

                    Comment

                    • QKulgur
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 484

                      #11
                      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      BB/100 4.11

                      14k käsi ja 1540dollarit koos rakebackiga, järgmine kuu volüümi juurde

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                        eesmärk oli see kuu parandada nii volüümi kui ka winrate. täitsin vaid ühe ning selleks oli winrate.
                        see kuu 30500 kätt ja +960
                        winrate 12bb/100-le
                        veidi rakebacki ka juurde

                        graafik:

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #13
                          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                          Märtsi eesmärgid olid:


                          Märtsi eesmärk jääda NL100 pidama. Sellega sain hakkama
                          Kuidagi moodi mängu arendada. Võib öelda et fail
                          Leida disipliin üles. Kindel fail

                          Kogu märts oli suht feil mängisin kokku 58h, märtsi teisel poolel saatis natuke halb run millega kaasnes halb mäng jne.

                          Ainuke asi millega rahul olen. Tahtsin et esimene kuu nl100 oleks winrate vähemalt BB/100 2,5 sellega sain hakkama tuli 2,62.


                          Aprilli eesmärgid:


                          Volüümi natuke tõsta
                          winrate saada BB/100 3+
                          rohkem mängu analüüsida
                          Mitte laudade rohkusega üle pingutada

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #14
                            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                            märtsi eesmärgid:
                            50k kätt - done
                            4BB winrate - FAIL

                            Kõige kehvem kuu ever. Kõik pask, mis sai tulla, ka tuli. BR -40%, limiidist alla. Peale tänahommikust sessi mindset ka täiesti perses. Totaalne doomswitch.

                            Aprill:

                            Tegeleda kasumlike projektidega. Puhata pokkerist.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #15
                              Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                              Kõva keskmine, kahjuks ~3k donkasin ära pohmakaga ja tildis mängides :( (6max ja veidi full ringi)
                              Last edited by Kloonike; 31.03.10, 08:22.

                              Comment

                              Working...