mast

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • opsti
    Räme Fish
    • Dec 2008
    • 7

    #1

    mast

    kui on näiteks maas A,J,2,3,4.
    minul A,10 ja vastasel 9,9
    kas siis läheb pot pooleks?
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: mast

    Vastane võidab. Kuna tal mast risti 9ga.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: mast

      Sinu käsi: A J 4 3 2
      Vastase käsi: A J 9 4 3

      Vastasel parem mast, tema võidab.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #4
        Re: mast

        Mis tuba, mis screen name?

        Comment

        • opsti
          Räme Fish
          • Dec 2008
          • 7

          #5
          Re: mast

          Algselt postitas timukasr Vaata postitust
          Mis tuba, mis screen name?
          Miks seda küsid?

          Comment

          • Poku
            Bännitud
            • Mar 2010
            • 295

            #6
            Re: mast

            Algselt postitas timukasr Vaata postitust
            Mis tuba, mis screen name?
            Ma pole küll mingi admin ega mingi tähtis tegelane siin, aga prooviks uute kasutajate kallal mitte leveldada??? See on lihtsalt natuke inetu.

            Eks ta küsis seda selleks, et sinu küsimus näitab, et sa pole veel pokkeris kõige tugevam käsi ja tahab tulla ja sind rahast tühjaks teha.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #7
              Re: mast

              Veits liialt ülbe tõesti, vabandan.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: mast

                ma mängisin alles HU 8-game ja vastane süüdistas mind slowplaymises, tegelikult ma googeldasin reegleid. Isegi omahaga läheb aega, et pihta saada, millist kaarti ma nüüd pean karjuma, kui floppist allin minnakse.

                Comment

                • cutoff
                  Jube Noob
                  • Jan 2010
                  • 106

                  #9
                  Re: mast

                  Algselt postitas opsti Vaata postitust
                  kui on näiteks maas A,J,2,3,4.
                  minul A,10 ja vastasel 9,9
                  kas siis läheb pot pooleks?
                  lihtne alati arvestada, et 5 parimat kaarti mängivad. Pole oluline, et ka laual 5 ristit kui Sul 1 suurem risti kui laual siis võidad

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: mast

                    jah, spliti läheb siis, kui laual olev nõrgim masti kaart on teie käes olevatest selle masti kaartidest tugevam.

                    Comment

                    • opsti
                      Räme Fish
                      • Dec 2008
                      • 7

                      #11
                      Re: mast

                      Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                      Mis tuba, mis screen name?
                      Tere tulemast minu chipse võitma
                      freerollid pokerstaris
                      nick on sama,kui siin

                      Comment

                      Working...