Re: Cashout
Ei usu ,et keegi puutuma tuleb selle MTA nõudmised üldse ebareaalsed,kuulsin ,et keegi pokkeriliit olevat eesti euroopakohtusse kaevanud selle blokeerimise jne asjade pärast.
Eks paistab mis saab ,ise arvan ,et need blokeeringud võetakse maha kui EL nõuab vms Kuna mujal EL siukes kammi pole vist?
Ei usu ,et keegi puutuma tuleb selle MTA nõudmised üldse ebareaalsed,kuulsin ,et keegi pokkeriliit olevat eesti euroopakohtusse kaevanud selle blokeerimise jne asjade pärast.
Eks paistab mis saab ,ise arvan ,et need blokeeringud võetakse maha kui EL nõuab vms Kuna mujal EL siukes kammi pole vist?
Comment