blogis sama post
Vajan õpetusõnu
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: Vajan õpetusõnu
Tead, olen aus, kui me kõik teeks sarnaste situatsioonide puhul siia teema, lendaks süsteem varsti vastu taevast. Kuidas me saame sind õpetada. Ainuke viis mitte suckoute saada, on mitte mängida.
E: BTW ma tõmbaks SB-lt tiba koomale, nagu näha kaotad pea sama palju kui BB-lt.
-
Re: Vajan õpetusõnu
Egas ma suckotuide pärast teemat ei teinud. Mäng lihtsalt ei lähe. Pikalt juba ühe koha peal olnud, ei liigu edasi ka kuhugi, seepärast olekski mingeid leake vaja leida.
Comment
-
Re: Vajan õpetusõnu
Kui sa jooksed 6bb/100-le, kuidas siis ei lähe? Muideks, oleks piisanud kui sa oleksid selle ainult oma teemasse pannud. See on std, tuleb lihtsalt läbi grindida, küll hakkab jälle minema.
Comment
-
Re: Vajan õpetusõnu
Selge, arvasin et mu teemat ei uuri keegi, ja jääb varju seal. Selle teema võiks ära kustutada.
Comment
Comment