Vajan õpetusõnu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1

    Vajan õpetusõnu

    blogis sama post
    Last edited by KristjanRawk; 19.03.10, 20:30.
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #2
    Re: Vajan õpetusõnu

    Tead, olen aus, kui me kõik teeks sarnaste situatsioonide puhul siia teema, lendaks süsteem varsti vastu taevast. Kuidas me saame sind õpetada. Ainuke viis mitte suckoute saada, on mitte mängida.

    E: BTW ma tõmbaks SB-lt tiba koomale, nagu näha kaotad pea sama palju kui BB-lt.
    Last edited by HU grinder; 19.03.10, 20:25. Põhjus: sõnastan teisiti

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #3
      Re: Vajan õpetusõnu

      Egas ma suckotuide pärast teemat ei teinud. Mäng lihtsalt ei lähe. Pikalt juba ühe koha peal olnud, ei liigu edasi ka kuhugi, seepärast olekski mingeid leake vaja leida.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4
        Re: Vajan õpetusõnu

        Kui sa jooksed 6bb/100-le, kuidas siis ei lähe? Muideks, oleks piisanud kui sa oleksid selle ainult oma teemasse pannud. See on std, tuleb lihtsalt läbi grindida, küll hakkab jälle minema.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #5
          Re: Vajan õpetusõnu

          Selge, arvasin et mu teemat ei uuri keegi, ja jääb varju seal. Selle teema võiks ära kustutada.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #6
            Re: Vajan õpetusõnu

            Ma lugesin, et vajatakse õpetus-onu..

            Comment

            Working...