Player Analysis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Foux
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 486

    #1

    Player Analysis

    Oleks vaja abi HEMi tehtud analüüsist aru saamisel. Leidis tuhat viga aga ma kas ei mõista päris seda mõistet või ei tea lihtsalt kuidas seda parandada. Paljudes asjades on süüdi ilmselt liiga kõrge CBET'imine, olen viimasel ajal üritand seda alla saada. Aga muidu mai oska nende andmete põhjal vist enam midagi parandada.
    [img width=420 height=527]http://pokkeri.blogi.ee/wp-content/uploads/2008/11/hemanalysis.jpg[/img]
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Player Analysis

    Tervist Foux,

    Kahjuks pean sulle ütlema, et nii oma mängu analüüsida on väga mõttetu ning nii sa ei saa karva võrdki paremaks. Võib juhtuda hoopis olukord, et sa parandad korrektse võitva mängu ebakorrektseks kaotavaks mänguks. Seda põhjusel, et mitte ükski pokkeriprogramm ei saa öeda, mida sa teed õigesti või valesti, kuna pokkeriproge ei arvesta mängustiilidega (nii sinu, kui ka vastaste).

    Teiseks sample paistab olevat väga väike.

    Minu soovitus: Ärge minge nii lihtsat teed oma mängu analüüsimiseks, et lasete programmil paar arvu läbi analüüsida, positate screen-shoti ning arvate, et oskused tulevad. Kui see oleks nii, siis pokker oleks väga lihtne mäng ning oleks ammu kokku kuivanud. Need mängijate analüüsid on programmide "pettused", et meelitada fishe oma proge ostma. Fish arvaki, et programm teeb temast võitva mängija ilma vaevata.

    Parimat soovides,
    Ranka.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Player Analysis

      Isenesest, kasutan HEMi alles nii vähe aga natuke tahaks seda tabelit lahti küll mõtestada. Esimesel võimalusel tahaks seda kindlasti teha. Muidugi ranka jutt on tõsi, kõike ei saa stattide järgi võtta aga samas tahan seda HEMi infot lahti lähimal ajal enda jaoks kirjutada Kui seda teen annan teada.

      Comment

      • Foux
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 486

        #4
        Re: Player Analysis

        Miski peab väga mäda lihtsalt olema. Callingstationid, loose donkid ja muidu LAGid on lihtsalt alati peale floppi ees või hitivad oma 4-outereid hiljem. Alguses NL50's ei olnd nii palju probleeme überloose mängijatega - selline tunne ka, et neid on juurde sigitatud. Peaaegu mitte kunagi enam ei saa ma potti maha võetud preflop, sest callijaid leidub pidevalt ja postflopis istuvad nad kas nutsiga või represendivad seda üliosavalt. A noh pohhuj. BR mul kokku kuivand ja katsetan siis Ranka nanolimiidi tabelit. Aga ilus oli:
        [img width=800 height=462]http://pokkeri.blogi.ee/wp-content/uploads/2008/11/ylesalla.emf[/img]

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Player Analysis

          Kas lõpus on tilt?

          Ja 7,000 kätt on jube vähe vettpidavate kokkuvõtete tegemiseks.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #6
            Re: Player Analysis

            tilt on tavaliselt esimesest bad beatist.. ehk pakun et sealt kus graafik alla hakkab langema..

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #7
              Re: Player Analysis

              Tilti nagu pole olndki. Seda ma räägingi, et hakkas putsi vedama. AA'd kräkiti ja KK kolmiku vastu oli kohe peale floppi rida donkil ja tuhat asja veel. Cbetid said kõik reraise'i ja üldse miskit ei flopand. Loose mängijad lihtsalt võtsid raha ära. Downsing või hui teab

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: Player Analysis

                Algselt postitas Foux
                Tilti nagu pole olndki. Seda ma räägingi, et hakkas ***** vedama. AA'd kräkiti ja KK kolmiku vastu oli kohe peale floppi rida donkil ja tuhat asja veel. Cbetid said kõik reraise'i ja üldse miskit ei flopand. Loose mängijad lihtsalt võtsid raha ära. Downsing või hui teab
                +1

                Mul on igal sessil praktiliselt üks selline 1000 käeline ilus vabalangus 2 buy in min tavaliselt 4+ , kas tõesti on neid tegelasi, kellel pidevalt selliseid asju juhtub vähe?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: Player Analysis

                  Kas keegi selle HEMi, kuvatud tabeli, sarnase mille FOX postitas on enda jaoks lahti ka analüüsinud?

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #10
                    Re: Player Analysis

                    Algselt postitas Tigrano
                    Kas keegi selle HEMi, kuvatud tabeli, sarnase mille FOX postitas on enda jaoks lahti ka analüüsinud?
                    Proovisin :D. Uurisin mingi 30 minti neid arve seal kuid targemaks ei saanud

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Player Analysis

                      Algselt postitas Timpz
                      Proovisin :D. Uurisin mingi 30 minti neid arve seal kuid targemaks ei saanud
                      Mul endal ka analüüs tegemata, teen seda kindlasti esimesel võimalusel. Natuke häirib see tabel mind ;D

                      Comment

                      Working...