Oleks vaja abi HEMi tehtud analüüsist aru saamisel. Leidis tuhat viga aga ma kas ei mõista päris seda mõistet või ei tea lihtsalt kuidas seda parandada. Paljudes asjades on süüdi ilmselt liiga kõrge CBET'imine, olen viimasel ajal üritand seda alla saada. Aga muidu mai oska nende andmete põhjal vist enam midagi parandada.
[img width=420 height=527]http://pokkeri.blogi.ee/wp-content/uploads/2008/11/hemanalysis.jpg[/img]
[img width=420 height=527]http://pokkeri.blogi.ee/wp-content/uploads/2008/11/hemanalysis.jpg[/img]
Kui seda teen annan teada.
Comment