kysimus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andreest6
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 68

    #1

    kysimus

    Hero (UTG): $100.00
    MP: $100.00
    CO: $66.50
    BTN: $60.35
    SB: $48.00
    BB: $136.75

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with 4h 4c
    Hero raises to $4, MP calls $4, 1 fold, BTN calls $4, SB calls $3.50, 1 fold

    Flop: ($17.00) 8c 4s Js (4 players)
    SB checks, Hero bets $12, MP calls $12, BTN folds, SB folds

    Turn: ($41.00) Qh (2 players)
    Hero bets $24, MP raises to $55, Hero ??

    villain is 16/16 unkown, just 20 hands on him


    Mida teie teeksite siin??? käsi on v6etud 2+2 foorumist, seal enamus foldiks selle raise peale. ise kyll ei suudaks foldida vist.
    Last edited by andreest6; 08.03.10, 23:01.
  • cutoff
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 106

    #2
    Re: kysimus

    Illustreerin, et oleks parem mõelda...


    8 4 J Q

    Hero: 4 4
    MP ? ..

    Comment

    • cutoff
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 106

      #3
      Re: kysimus

      MP...kaheksate või poiste set ja tegi reraise, sest masti võimalus. Miks ei suuda foldida? Millegagi ju callis ja siis tegi yletõste, loomulikult ka blufi võimalus aga kuna andmeid selle kohta pole siis fold

      Comment

      • andreest6
        Julm Donk
        • Jan 2010
        • 68

        #4
        Re: kysimus

        Algselt postitas cutoff Vaata postitust
        MP...kaheksate või poiste set ja tegi reraise, sest masti võimalus. Miks ei suuda foldida? Millegagi ju callis ja siis tegi yletõste, loomulikult ka blufi võimalus aga kuna andmeid selle kohta pole siis fold
        arvan et kaheksate v6i poiste setiga oleks ta flopis juba yle t6stnud, siiski paneks villaini JQ peale. QQ ei usu . sest arvan et sellega olex preflop saanud re raise.

        Comment

        • cutoff
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 106

          #5
          Re: kysimus

          mix setiga teha preflopis reraise? JJ-ga ju phst nuts käes miks vastast ärahirmutada? kahe paariga pool stacki kohe sisse?

          Aga oota ära, mis prod vastavad

          Comment

          • andreest6
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 68

            #6
            Re: kysimus

            Algselt postitas cutoff Vaata postitust
            mix setiga teha preflopis reraise? JJ-ga ju phst nuts käes miks vastast ärahirmutada? kahe paariga pool stacki kohe sisse?

            Aga oota ära, mis prod vastavad
            steiga preflopis? set saab ainult flopis olla. ja miks teha flopis setiga re raise kohe? vastus: kuna on masti oht.

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #7
              Re: kysimus

              9 10 obv

              Comment

              • imthcplant
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: kysimus

                Puhast bluffi sealt küll ei tulnud... Pakun et tal 2 paari...

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: kysimus

                  Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                  9 10 obv
                  9 10 eriti ei usuks... sellega ei tahaks küll preflop tõstet väga callida vb kui suited.

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #10
                    Re: kysimus

                    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                    9 10 eriti ei usuks... sellega ei tahaks küll preflop tõstet väga callida vb kui suited.
                    Pakun siiski et 2 paari voi siis tõesti set.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #11
                      Re: kysimus

                      Pane no normaalne pealkirigi teemale!!

                      Comment

                      • andreest6
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 68

                        #12
                        Re: kysimus

                        Algselt postitas ingu Vaata postitust
                        Pane no normaalne pealkirigi teemale!!
                        mis see pealkiri sulle jalgu jääb?

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: kysimus

                          Käed palun postitage strateegia alafoorumisse:

                          http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=5

                          ja enne seda tasub kindlasti lugeda reegleid käte postitamise kohta:

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=455

                          Comment

                          Working...