Sai proovitud kõige madalamat fixed limitit unibeti laudades 0,02/0,04 eurosentidega. Lahmijaid väga palju ja tõstesse tullakse millega iganes ja lõpuni panustega tullakse millega iganes.
Iseenesest läks päris kenasti ja sai ikka iga päev teenitud miskit. Nüüd viimasel ajal on suht nullimäng või väike kasum/kahjum päevaselt.
Kas loogiliselt pikas perspektiivis peaks siin üldse erilist kasumit tulema, kuna enamus potte võtad endale ainult sellega kui sul on parim käsi ja foldi nuppu üldiselt ei eksisteeri paljudel?
Iseenesest läks päris kenasti ja sai ikka iga päev teenitud miskit. Nüüd viimasel ajal on suht nullimäng või väike kasum/kahjum päevaselt.
Kas loogiliselt pikas perspektiivis peaks siin üldse erilist kasumit tulema, kuna enamus potte võtad endale ainult sellega kui sul on parim käsi ja foldi nuppu üldiselt ei eksisteeri paljudel?
Comment