Nõrgem "full house"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1

    Nõrgem "full house"

    Tervist, mul väike küsimus n-ö eeldatava nõrgema maja kohta.

    Lihtne näide:
    mul nt CO-lt JT
    Flopp : ATT
    Teen raise, vastane lihtsalt callib. (eeldus, et tal on mingi äss)
    Turn: A
    Mul maja- teen raise, vastane paneb insta nööpe.

    Kuidas te mängiksite analoogseid käsi? Mul on mitu korda juhtunud, olen ka foldinud ja paar korda kinni maksnud (vähe kaotanud õnneks, sest ainult callisin).
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #2
    Re: Nõrgem "full house"

    Kui ta paneb insta nööpe ja sul põhimõtteliselt read, et mängib igat A kätt.
    Siis tuleks foldida.

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #3
      Re: Nõrgem "full house"

      Pead lihtsalt leppima, et sitt turn sulle. Fold

      Comment

      • cutoff
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 106

        #4
        Re: Nõrgem "full house"

        Oota riverisse tulev T ära

        Comment

        • E-Kunn
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 261

          #5
          Re: Nõrgem "full house"

          Algselt postitas cutoff Vaata postitust
          Oota riverisse tulev T ära

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #6
            Re: Nõrgem "full house"

            :D Riveri T oleks muidugi mesi :D

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: Nõrgem "full house"

              easy fold?

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #8
                Re: Nõrgem "full house"

                On selline ütlus, et maja ei visata kunagi ära.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Nõrgem "full house"

                  Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                  On selline ütlus, et maja ei visata kunagi ära.
                  Ja sellepärast ma tihti overbetin/shoven oma nutmajaga.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #10
                    Re: Nõrgem "full house"

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Ja sellepärast ma tihti overbetin/shoven oma nutmajaga.
                    +1

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #11
                      Re: Nõrgem "full house"

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Ja sellepärast ma tihti overbetin/shoven oma nutmajaga.
                      Vastab ka tõele, et paljud nii teevad. Paljud ka bluffivad ja mängivad ainult lauda. Ja mingi võimalus veel, et tal ka see 10.
                      Ma ei teagi siis mis +ev sellistes olukordades on. Shove vist ikka.

                      Comment

                      • H2O
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 362

                        #12
                        Re: Nõrgem "full house"

                        Easy fold minumeelest. Ei ole mõttet ennast tilti ajada ja raha maha visata. Küll tuleb sinu kord.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #13
                          Re: Nõrgem "full house"

                          See ässa näide oli vb liiga ilmekas aga no üldiselt kui on 2 kõrgemat kaarti kui sinu kolmik mõtlesin. Kas või mingi board 9977x, sul 76.

                          Comment

                          Working...