Hei, ei leia googeldades head ja täpset infot, millal saan valida kas näitan oma kaarte või mitte. Phst saan näidata siis kui see käesolevat jaotuse käiku enam mõjutada ei saa, peita ehk muckida ei saa oma võitvat kätt kui vastane pole loobunud vaid callinud ( peab nägema millega ma võitsin ) Kui vastane foldis siis ei pea näitama. Samuti see mängija, kes callis ära ei pea oma kaotanud kätt näitama. On nii? Samas veel mitmed olukorrad, kus pole päris kindel. Soovitage head linki kus kõik sellest teemast
Tänud!
Tänud!
Comment