Full tilt ja bankroll building

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #1

    Full tilt ja bankroll building

    Tere,

    Küsiks nõu. Hetkel plaanis hakata uuel aastal cashi katsetama ja plaan järgmine. Full tilt mängutuba, liituda läbi http://www.fulltiltrakeback.com/ee/, et saada rakebacki 27% ja pokernews promodest osa võtta, ning lisaks full tilt enda 100% boonus. Deposiidiks 300$ ja hakata mängima 10NL full ringi u 4 laual esialgu. Progeks pokker office kuna tasuta saadud ja mu uus arvuti veab ta kenasti välja, vähemalt trios katsetades. Hiljem muidugi Holdem manager muretseda. Tean, et tähtsaim on mängu beatida, lihtsalt see rakeback ja boonus saavad kiirendavaks teguriks, et bankrolli kasvatada.

    Lõpuks siis küsimus, et kas on plaanis mingid vead sees või oskate mingi parema varjandi välja pakkuda, kuidas cashis ennast arendama hakata? Tegelen ka pokkerialase kirjanduse sirvimisega. Tavatöölt ei ole plaanis lahkuda ja seetõttu jääb mängimiseks nädalas aega 8-20h.
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Full tilt ja bankroll building

    Full tildis võetakse 10NL mängudelt topeltreiki, mis teeb selle beatimise ääretult keeruliseks. Hoia sealt eemale kuni 25NL roll koos!

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #3
      Re: Full tilt ja bankroll building

      äkki tead, kust nende reiki arvepidamine üldse kirjas on? Pokerstarsis on kõik kenasti kirjas aga full tiltis nagu ei leia neid tabeleid.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: Full tilt ja bankroll building

        Algselt postitas Tarq666
        äkki tead, kust nende reiki arvepidamine üldse kirjas on? Pokerstarsis on kõik kenasti kirjas aga full tiltis nagu ei leia neid tabeleid.
        Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Full tilt ja bankroll building

          Algselt postitas Tarq666
          Tere,

          Küsiks nõu. Hetkel plaanis hakata uuel aastal cashi katsetama ja plaan järgmine. Full tilt mängutuba, liituda läbi http://www.fulltiltrakeback.com/ee/, et saada rakebacki 27% ja pokernews promodest osa võtta, ning lisaks full tilt enda 100% boonus. Deposiidiks 300$ ja hakata mängima 10NL full ringi u 4 laual esialgu. Progeks pokker office kuna tasuta saadud ja mu uus arvuti veab ta kenasti välja, vähemalt trios katsetades. Hiljem muidugi Holdem manager muretseda. Tean, et tähtsaim on mängu beatida, lihtsalt see rakeback ja boonus saavad kiirendavaks teguriks, et bankrolli kasvatada.

          Lõpuks siis küsimus, et kas on plaanis mingid vead sees või oskate mingi parema varjandi välja pakkuda, kuidas cashis ennast arendama hakata? Tegelen ka pokkerialase kirjanduse sirvimisega. Tavatöölt ei ole plaanis lahkuda ja seetõttu jääb mängimiseks nädalas aega 8-20h.
          Tere Tarq666,

          Kõige parem ja kiirem arendustöö toimub läbi diskussiooni. Seega minu soovitus on, et sa oleksid väga aktiivne foorumites, kui on küsimus siis tuleb küsida. Kui kellegil on küsimus, siis tuleb julgelt välja öelda oma arvamus - vahet pole, kas see on õige või vale. Kui on vale, siis juhitakse sind õigele teele ning nii saad ka oma vigadest aru. Kindlasti postitada ka probleemseid ja keerulisi käsi.

          Parimat soovides,
          Ranka.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Full tilt ja bankroll building

            Algselt postitas ment52
            Full tildis võetakse 10NL mängudelt topeltreiki, mis teeb selle beatimise ääretult keeruliseks. Hoia sealt eemale kuni 25NL roll koos!
            Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

            Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.

            Comment

            • Stimpy
              Räme Fish
              • Nov 2008
              • 1

              #7
              Re: Full tilt ja bankroll building

              Algselt postitas ranka
              Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

              Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.
              Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist. Mis Fulltilti puutub siis see hea koht mängimiseks, seal kohutavalt palju fishe, Pacificus on ka palju fishe, aga see koht suht rigged - kõigil koguaeg uskumatud käed ja 2,3-outerid luckyvad pidevalt ära (mitu kuud üritatud). Ongame võrk ka muidu norm - mängijad paremad, väga agressiivsed, aga kui bad run tuleb siis see võib kesta nädal aega. Kaotasin seal järjest kogu oma bankrolli 2K badbeatidele ja fishide luckyle NL50 ja NL100. Fulltiltis pead olema ise veidi agressiivsem, foldivad palju reraise peale, minul põhirõhk seal potide varastamise peal. Mujal ma nii kergelt pole kuskil pote kätte saanud kui Fulltiltis. Weak-tight mängijad ootavad rivis, et raha ära anda mõnes lauas :). Rahvast Fullis ka kõige rohkem, seega fishe kõige rohkem. Soovitan seal rohkem raiseda ja reraiseda, siis saad ka headele kätele rohkem calle ja roll kasvab kiiremini. Olen ise seal nädal aega mänginud, kasvatan rolli, päeva keskmine 3,5 buyin - limiit esialgu madal NL25. Igatahes edu!

              Comment

              • Tarq666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 814

                #8
                Re: Full tilt ja bankroll building

                Njah. Fulltilt tõesti 10NL vaenulik. Eks ma pean siis välja mõtlema, kuidas bankroll 600$ peale saada ja alles siis Fulltilti 25NL. Või äkki on varjant proovida mängimist 3 veerand stackiga ???

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #9
                  Re: Full tilt ja bankroll building

                  Mina soovitaksin sulle Ongame ehk siis Towerit. Seal pole mitte mingi probleem korralikult NL10 biitida ja bankrolli kasvatada ning lisaks sellele on suht mõnusad boonused ka. Arvutatuna maksavad nad sulle rakebacki 35%. :)

                  Kuu - kaks veedad seal ning ongi sul roll olemas, et minna Fulltilti.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Full tilt ja bankroll building

                    Nii...tahtsin küsida, et kui kiirelt ma suudaksin lahti mängida Full Tildis 600$ boonuse, kui sisestan sinna 600$ ?
                    Mängiksin NL50 - 6 lauda, igapäev 2-3h

                    Umbkaudsed pakkumised on tere-tulnud.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: Full tilt ja bankroll building

                      Algselt postitas hotcocacola
                      Nii...tahtsin küsida, et kui kiirelt ma suudaksin lahti mängida Full Tildis 600$ boonuse, kui sisestan sinna 600$ ?
                      Mängiksin NL50 - 6 lauda, igapäev 2-3h

                      Umbkaudsed pakkumised on tere-tulnud.
                      umbkaunde pakkumine: kuu aega.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #12
                        Re: Full tilt ja bankroll building

                        [img width=800 height=474]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/ftptotower.JPG[/img]


                        näe panin peale rolli 490 vist Full tilti ja hakkasin 6max nl10 taguma, siis ranka käsul hakakisn full ringi mängima seal põhjas ja see läks vähe apremini, aga lõpp oli juba ikka kuskil mutiurus. Roll ei langenud kordagi alla 280$ ja sealt uue täpi juurest tulin 370ga ftpst minema ja kandisin 350 towerisse ja nii ta on läinud. Õnneks enam see esimene osa mind ei häiri, sest seal vahel oli ja on selline väike mõtteline paus, et ise tunnen ennast toweris jumala plussis, aga siis on ka hea meel, kui kasui nulli välja joonistan. Kuan enne onagemi tulekut oli rohkem joomist kui elu, siis on angu täiesti eraldi asi see minu jaoks ja hea on praegu, saan rahus mängida

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #13
                          Re: Full tilt ja bankroll building

                          ja see seal puhas oma lollus ja topelt rake, plus mõni bad beat ka sekka

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: Full tilt ja bankroll building

                            Algselt postitas Stimpy
                            Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist.
                            Mismoodi ta coinflip on?

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #15
                              Re: Full tilt ja bankroll building

                              Minuarust on FT-s mikrolimiitidel tase tunduvalt kõrgem, kui nt Ongame võrgus.

                              Comment

                              Working...