Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1

    Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

    Chekkasin oma mängu ja vaatasin, et suht passiivne loru olen. Vaatasin HEMist, et see aasta olen raisenud vastase flopi cbeti 219 korral ning neist 121-l korral olen saanud lihtsa foldi flopis. Efektiivsus seega 55%
    Seega kui action flopini on järgmine (NL50 näide):
    Pre - SB+BB=0,75 Raiser paneb 2, ma call 2, blindid foldivad
    Flop - pot on 4,50, raiser paneb 2,50 mis tundub weak.

    Nüüd on 2 varianti
    a) foldin oma nigela draw või pihtasaamata pocketi
    b) tõmban 10 taala raise selga kuna ta cbetib > 70% kordadest

    a) lahendus on puhul kaotan 100-l korral kokku -200 taala
    b) jaguneb laias laastus kaheks:
    b1) rakendub 55% ja ma võidan pot+raiseri cbeti kokku 6 taala *55=330
    b2) rakendub 45% ja ma kaotan oma 2+10 taala *45=-540

    a) -200
    b) -210
    Suht tasa. Ja isegi kui 45% sees mõni käsi mu reraise callitakse võib turn-river tuua mulle seti või aukuostu ning ma võidan käe?

    Ega ma kuskil viga teinud?
    Last edited by rrrr; 18.02.10, 13:21.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

    See on pigem meeletult situatsioonikeskne asi. On vastaseid kelle vastu see on tihti kasumlik, on boarde kus see on kindlasti kasumlik, samuti ka vastupidi. Puhtalt matemaatiliselt seda minu meelest nüüd võtta ei saa.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

      See raha, mis läks eelmisel tänaval potti on dead money ja seda sa ei saa arvestada (see 2$).
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • r3o
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 260

        #4
        Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

        kui sa hakkad rohkem raisema siis langeb ka selle liigutse efektiivsus, kuna vastased saavad aru mis sa teed

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #5
          Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

          + veel need võimalused, kui vastane hitib midagi kõvemat kui sina ja maksad fullstacki ära oma kobistatud seti või gutshotiga. Nõustun eelkõige -andres-'ga - see on ülimalt situatsioonkeskne asi, sõltub boardi texture'st, villainist jms

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

            Algselt postitas r3o Vaata postitust
            kui sa hakkad rohkem raisema siis langeb ka selle liigutse efektiivsus, kuna vastased saavad aru mis sa teed
            +1 arvan, et raised cbeti mõned korrad ja see jääb lauas vähegi mõtlevatele mängijatele meelde, sealt edasi juba ei usuta niiväga.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #7
              Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              See raha, mis läks eelmisel tänaval potti on dead money ja seda sa ei saa arvestada (see 2$).
              Loomulikult arvestan ma seisu enne ja peale kätt ja seepärast loeb dead money vägagi.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                +1 arvan, et raised cbeti mõned korrad ja see jääb lauas vähegi mõtlevatele mängijatele meelde, sealt edasi juba ei usuta niiväga.
                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                See on pigem meeletult situatsioonikeskne asi. On vastaseid kelle vastu see on tihti kasumlik, on boarde kus see on kindlasti kasumlik, samuti ka vastupidi. Puhtalt matemaatiliselt seda minu meelest nüüd võtta ei saa.
                Ei olegi plaanis iga coldcallitud käega cbetti raisema hakata. Vastane peab olema sage Cbettija, et ta oskaks mind käele panna boardil K72 rainbow ja võimeline foldima oma TT.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #9
                  Re: Raise Cbet - kas mu matemaatika on õige

                  Tuligi välja situatsioonikesksus.

                  Comment

                  Working...