Tere
Olen üritanud siin kaunis edutult viimased nädal aega FR NL10 mängida.
Esimesed 1k kätt olid positiivsed, teenisin kuskil 6,5BI'd. Järgnevad 6K kätt ei paku mulle aga kuskilt otsast rõõmu - Ei mingit edasiminekut, tammun koguaeg sama koha peal +-3BI'd. Põhimõtteliselt on mulje et mäng on praegu parimal juhul breakeven. Äärmiselt frustreeriv on niimoodi tühja mängida.
Tulin järelduse et kuskil peab olema mingi suur Leak, viskan siia mõned graafikud äkki keegi oskab midagi välja tuua ,eriti muret tekitav on esimene pilt

Kas peaksin paaridega mängimise oluliselt koomale tõmbama
?


Olen üritanud siin kaunis edutult viimased nädal aega FR NL10 mängida.
Esimesed 1k kätt olid positiivsed, teenisin kuskil 6,5BI'd. Järgnevad 6K kätt ei paku mulle aga kuskilt otsast rõõmu - Ei mingit edasiminekut, tammun koguaeg sama koha peal +-3BI'd. Põhimõtteliselt on mulje et mäng on praegu parimal juhul breakeven. Äärmiselt frustreeriv on niimoodi tühja mängida.
Tulin järelduse et kuskil peab olema mingi suur Leak, viskan siia mõned graafikud äkki keegi oskab midagi välja tuua ,eriti muret tekitav on esimene pilt


Kas peaksin paaridega mängimise oluliselt koomale tõmbama
?

TC



Comment