Ei päris hea käsi :D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1

    Ei päris hea käsi :D

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $36.60
    UTG+1: $66.50
    MP1: $46.75
    MP2: $7.95
    CO: $53.90
    BTN: $29.00
    Hero (SB): $58.60
    BB: $49.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K K
    UTG raises to $1.50, 1 fold, MP1 calls $1.50, 2 folds, BTN raises to $4, Hero raises to $15, 3 folds, BTN raises to $29 all in, Hero calls $14

    Flop: ($61.50) 3 8 A (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($61.50) K (2 players - 1 is all in)

    River: ($61.50) K (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $61.50
    BTN mucks A A
    Hero shows K K (four of a kind, Kings)
    Hero wins $58.50
    (Rake: $3.00)

    Kutt oli päris närvis pärast seda, ma ei teagi kas ma olen hullemat suckouti teinud :D
    Kuna mul flopis masti redrawd ei old, siis vastane juhtis kõigest 99,899% - 0,101%, turn vastavalt 97,727% - 2,273%
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: Ei päris hea käsi :D

    Järgmiine kord postita see läbu alla, pole mõtet eraldi teemat teha. Aga sockut on julm :D

    Comment

    • Andr3s
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 65

      #3
      Re: Ei päris hea käsi :D

      Ega runner-runnerilt rohkem % flopil ei ootagi... :D
      Aga sa kindlasti säilitasid oma põhjamaise rahulikkuse, sest teadsid, et see tuleb, eks? :P

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: Ei päris hea käsi :D

        Standard situatsioon. ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Ei päris hea käsi :D

          Algselt postitas masterpupept
          Järgmiine kord postita see läbu alla, pole mõtet eraldi teemat teha. Aga sockut on julm :D
          +1

          Algselt postitas BuildUp
          Standard käsi. ;D
          FYP

          Comment

          • doublemint65
            Grinder
            • Oct 2008
            • 695

            #6
            Re: Ei päris hea käsi :D

            Teile ahvidele on see muidugi standart KKga AAsid biitida.

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #7
              Re: Ei päris hea käsi :D

              Ma ei näe siin foorumis ühtegi ahvi.

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #8
                Re: Ei päris hea käsi :D

                Algselt postitas Aristotep
                Ma ei näe siin foorumis ühtegi ahvi.
                Jah, enamus lihtsalt kalad või eeslid :P

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #9
                  Re: Ei päris hea käsi :D

                  Algselt postitas Aristotep
                  Ma ei näe siin foorumis ühtegi ahvi.
                  Ma ei hakka nimesid nimetama, äkki sa solvud...

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Ei päris hea käsi :D

                    ;D see oli hea,.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Ei päris hea käsi :D

                      Teema lukus, jätkame diskussiooni *** Nutuse November Offtopic Siia *** teemas.

                      Comment

                      Working...