Vajan abi PT3 ga!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • individual88
    Julm Donk
    • Feb 2009
    • 44

    #1

    Vajan abi PT3 ga!?

    Tervist

    Selline küsimus, mängin enamasti MTT ja tahaks endale mingisuguseid statte lauda, mängin Pokerstarsis.
    Olen lugenud alateemadest palju selle üles seadistamise nippidest ja õpetustest aga ikka ei saa hakkama!
    Pt3 tahab saada Hand hystorit mu mängudest aga kui salvestan selle endale arvutisse ja PT3 seda importida üritab, siis ütleb et ei ole tal midagi importida!
    Väga segane on minu jaoks see seadistamine igatahes, aga statte tahaks väga saada!
    Kui väga keegi mu jutust aru sai on üks küsimus aga tore oleks kui keegi seda tegi:D Head oleksid soovitused MTT mängimisteks äkki mingeid muud programme kasutades või mis iganes.

    Tänud!!
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2
    Re: Vajan abi PT3 ga!?

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,108.0.html

    Loe see teema läbi, küll siis hakkama saad.

    Comment

    Working...