Soovitused Raamatutest

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kqpahv
    Räme Fish
    • Jan 2010
    • 24

    #1

    Soovitused Raamatutest

    Tere, teen ka siin foorumis otsa lahti.

    Olen meelelahutuslikul eesmärgil pokkerit mänginud juba mõned aastad kuid nüüd olen otsustanud asja tõsisemalt käsile võtta, alustades loomulikult raamatute lugemisest.

    Üritan vaikselt kogu seda tarkust puhtalt õppimise eesmärgil FR NL10's ka rakendada kuid viimasel ajal tekib küsimus kas kogu see tarkus on ikka nii vahetult kohaldatav.
    Toon välja mõned soovitused ja oleks hea kui keegi seletaks kas ja miks need on antud limiidis/mängus kasutatavad või olen äkki üldse asjast valesti aru saanud või teen midagi valesti.

    Small Stakes No Limit Holdem - Autorid soovitavad raisetud kätes väga aktiivselt flopis cbettida ja ja turnis second barreleid tulistada, mõtlen siis kui ise floppi pole tabanud. NL10's on aga reaalsus see, et kui keegi vähegi floppi on tabanud siis tullakse showdowni ka small pair'ga ning vahest isegi A high'ga hoolimata sellest et laual on pildid mida mina üritan esindada. Ma küll tunnen et sellise stiili puhul makstakse mu made hande paremini välja ,kuid kaotus vahelejäädud/allaantud bluffidest tundub jääma suuremaks.

    Let There Be Range
    - Soovitatakse varastada limbitud pot'e sest nende tõsisest kaitsmisest ei peaks väidedavalt keegi väga huvitatud olema. Tundub loogiline aga jällegi ei saa ma mingit respekti neid pot'e varastades, maha callitakse isegi kahe paaridega.

    Ühesõnaga tundub mulle et selline agressivne varastamine NL10's mu mängu kasumlikumaks ei muuda, sest kõigi nende loose oponentide vastu on varguste õnnestumise protsent liiga madal ja kasumlikum oleks ikkagi Nitilt fit or fold mängida.

    Oskab keegi kommenteerida ?

  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Soovitused Raamatutest

    "Let There Be a Range" peaks edasijõudnute raamat olema.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • vanakuri
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 32

      #3
      Re: Soovitused Raamatutest

      Algselt postitas kqpahv


      Small Stakes No Limit Holdem - Autorid soovitavad raisetud kätes väga aktiivselt flopis cbettida ja ja turnis second barreleid tulistada, mõtlen siis kui ise floppi pole tabanud. NL10's on aga reaalsus see, et kui keegi vähegi floppi on tabanud siis tullakse showdowni ka small pair'ga ning vahest isegi A high'ga hoolimata sellest et laual on pildid mida mina üritan esindada. Ma küll tunnen et sellise stiili puhul makstakse mu made hande paremini välja ,kuid kaotus vahelejäädud/allaantud bluffidest tundub jääma suuremaks.
      Seal räägiti ka mu mäletamist mööda sellest, et ikka väga hulluks ei maksa minna selle barreldamisega. Soovitus oli vist, et 75% juhtudest peaks sul ikka käsi ka olema, kui sa riverini paugutad. Kui tugevat kätt vaja omada on, see sõltub loomulikult vastasest.

      Comment

      • kqpahv
        Räme Fish
        • Jan 2010
        • 24

        #4
        Re: Soovitused Raamatutest

        Algselt postitas vanakuri
        Seal räägiti ka mu mäletamist mööda sellest, et ikka väga hulluks ei maksa minna selle barreldamisega. Soovitus oli vist, et 75% juhtudest peaks sul ikka käsi ka olema, kui sa riverini paugutad. Kui tugevat kätt vaja omada on, see sõltub loomulikult vastasest.
        Mina loen sealt välja et flopi võiks 70-90% cbettida, loomulikult arvestades vastase range ja lauda.
        Turni soovitatakse veidi vähem juba ning pigem mõne reaalse draw kui täis cräpiga.
        Ning mina loen sealt välja et river tuleks ikka polariseerida crapi ja madehandidega.
        Olen kasutanud ka Skalinsky soovitus "Small takes no limitist" second barreldada kui lauad pakub erinevaid drawsi ning alla anda kui vastane callib rainbow ragged flopi peale.

        Ma kardan et kogu küsimus taandub siin ikkagi selle taha kas microlimitis on üldse mõtet nii agressiivselt varastada ?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: Soovitused Raamatutest

          Pigem ära barrelda. Ma hakkasin 2nd barreleid alles NL50 laskma ja seda ka õigete vastaste ja boardi kokkulangemisel.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #6
            Re: Soovitused Raamatutest

            Algselt postitas kqpahv Vaata postitust
            Ma kardan et kogu küsimus taandub siin ikkagi selle taha kas microlimitis on üldse mõtet nii agressiivselt varastada ?
            Mõtet on küll, aga sa pead lähtuma mängijate statistikast ja varastama selleks sobivatelt mängijatelt. Fishe bluffida ei ole mõtet, samas leidub ka nl10-s piisavalt selleks sobivaid tegelasi.

            Comment

            • Muckyourcards
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2009
              • 352

              #7
              Re: Soovitused Raamatutest

              8 Mistakes of Poker - Lühike, aga hea

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Soovitused Raamatutest

                Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                8 Mistakes of Poker - Lühike, aga hea
                1) foldi
                2) mängi agressiivselt
                3) positsioon
                4) bankroll man.
                5) tilt
                6) valubeti
                7) vaata oddse
                8) pane vastane käe peale

                ??? panin täppi midagi :D

                Comment

                • Muckyourcards
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2009
                  • 352

                  #9
                  Re: Soovitused Raamatutest

                  Folding when u should call.
                  Calling when u should fold.
                  Folding when u should raise.
                  Raiseing when u should fold
                  Raiseing when u should call.
                  Folding when u should reraise.
                  Reraiseing when u should fold
                  Reraiseing when u should call


                  Need olid seal lahti seletatud

                  Comment

                  Working...