All in küssa

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cutoff
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 106

    #61
    Re: All in küssa

    Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
    Miks sa selle foorumiga liitusid?
    Selleks et õppida? Kui sellepärast, siis soovitan kuulata mida räägitakse mitte põikpäiselt oma oskustes kindel olla.
    Vaidlustes sünnib tõde ja samas tõe monopol ei kuulu kellelegi

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #62
      Re: All in küssa

      Sain nüüd hommikul veel kõhutäie naerda kah, lähen magama ära aitab küll :D:D:D

      Comment

      • Strateeg
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2009
        • 303

        #63
        Re: All in küssa

        Algselt postitas cutoff Vaata postitust
        Vaidlustes sünnib tõde ja samas tõe monopol ei kuulu kellelegi
        OT aga ega Sul pole sugulust PN foorumi kasutajaga paksrott?

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #64
          Re: All in küssa

          Algselt postitas cutoff Vaata postitust
          Kui kindel plaan jõuda turnal kaugele siis mina foldiks preflop mängu algfaasis kahe mängija vastu ka AA :)
          veider. VÄGA veider. peab vist õlle järgi minema.

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #65
            Re: All in küssa

            MIS SUL VIGA ON??? :D

            Algselt postitas cutoff Vaata postitust
            Igal turnal loomulikult võimalikult kaugele. Ja siit ka põhjus miks ei lükka nuppe esimesel käel sisse AA-ga. Stackid samasuured, üks kaotus ja bye bye. Pool tundi hiljem aga saan peale shovemist ka kaotades edasimängida ning mida kaugemal olen seda väärtuslikum pocket AA ka on. Kui piisavalt skilli siis ei pea end kohe coinflipi peale panema

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #66
              Re: All in küssa

              no offence cutoff.
              Aga ma pole nii lolli juttu ammu kuulnud.naerda sai vähemalt
              AA ga preflop all in coinflip, HAHAHAHAA
              kui tahad kusagile pokkeriga jõuda,siis kuula mida targemad räägivad ja ära püüa oma -EV teooriat tõestada. bankroll managmenti kohta peaksid ka kindlasti lugema.

              Comment

              • cutoff
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 106

                #67
                Re: All in küssa

                Jätkake samas vaimus ja alati kui keegi küsib kaugele turnal jõudsid siis hakake põhjendama, et halvasti läks kuna AA-ga kaotasin aga...phst oli õige shoveda, odds minupoolt jne

                Comment

                • dener89
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 625

                  #68
                  Re: All in küssa

                  Algselt postitas cutoff Vaata postitust
                  Jätkake samas vaimus ja alati kui keegi küsib kaugele turnal jõudsid siis hakake põhjendama, et halvasti läks kuna AA-ga kaotasin aga...phst oli õige shoveda, odds minupoolt jne
                  hull oled peast v?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #69
                    Re: All in küssa

                    Algselt postitas cutoff Vaata postitust
                    räägin varasest positsioonist, nt. UTG-l AA..big raise...nagu alati turna algfaasis palju loose mängijaid..mitu calli...flopis rea- ja mastitõmbed, AA ei suuda foldida ja turna läbi. KT UTG-l? insta fold. On küll vahe ka AA-ga kui palju vastaseid mängus on ja mis positsioonil oled, hetkel sind ei biidi mitteükski käsi aga hetk pole tähtis vaid resultaat. Eelistan iga kell skilliga võita mitte tõenäosuse peale end panna ja nii saangi foldida

                    Mis skillist me räägime, kui sa flopis ei suuda AA foldida aga PF suudad?

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #70
                      Re: All in küssa

                      päris kena teema

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #71
                        Re: All in küssa

                        müstika

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #72
                          Re: All in küssa

                          AA utg-lt fold. Võin kaotada. Vahest limbin. Kui setti ei saa siis foldin. Kui flop on A25 siis ka, sest kellelgi võib rida olla. Kui flopis on mastitõmme aga rida ei ole (veel) siis foldin ka top seti, sest 2 vastast läks all-ini ja ühel on raudselt mastitõmme ning teisel võib reatõmme olla. Seega võin kaotada, sest tavaliselt mast ikka tuleb ju. Umbes sama tihti kui AA kaotab kahe vastase vastu pf all-ini minnes.

                          Ei ole mõtet asjatuid riske võtta!
                          Algselt postitas cutoff Vaata postitust
                          Eelistan iga kell skilliga võita mitte tõenäosuse peale end panna ja nii saangi foldida
                          Last edited by Keiss; 23.02.10, 05:16.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #73
                            Re: All in küssa

                            ma ei mõista miks te vaidlete cutoffiga?
                            eks igaühel oma taktika. ja kui meie hero tahab nutsu foldida et turnal kaugemale jõuda siis las ta foldib.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #74
                              Re: All in küssa

                              Ei vaidlegi ju keegi vist väga nagu aru saan. Lihtsalt lõbus on

                              Comment

                              • cutoff
                                Jube Noob
                                • Jan 2010
                                • 106

                                #75
                                Re: All in küssa

                                Tulise teema jätkuks :) Eile limpisin LP pealt mingi miniraise peale AA-ga kolme mängija vastu ja floppasin seti ja maksti kinni nii mis kole, 1 samasuur stack kui mul ka shoves. Hea, et ei pidanud seekord oma AA-d foldima, kuigi kiusatus peale minraise´i oli suur :D

                                Comment

                                Working...