All in küssa

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cutoff
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 106

    #31
    Re: All in küssa

    Algselt postitas Jennifer
    Oled sa muidu mingi turna ära ka võitnud?:D
    Kõik, kus olen osalenud, seepärast enam turnasid ei mängi ;D

    Comment

    • cutoff
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 106

      #32
      Re: All in küssa

      Algselt postitas timz0333
      Obv, freeroll king!!!
      Vat freerolli pole võitnud, liiga aeganõudev. Respect kõikidele freeroll kingidele minupoolt

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #33
        Re: All in küssa

        Algselt postitas cutoff
        Kõik, kus olen osalenud, seepärast enam turnasid ei mängi ;D
        Ja väidad, et ei tea mis on leveldamine:D

        Comment

        • cutoff
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 106

          #34
          Re: All in küssa

          Algselt postitas timz0333
          Ja väidad, et ei tea mis on leveldamine:D
          Ei olnud bluffimine, just küsisin järgi mis leveldamine on ja see viimane vastus kuulub sinna alla küll jah 100 % ;D

          Comment

          • cutoff
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 106

            #35
            Re: All in küssa

            Sain palju kommentaare, et mu taktika AA-ga on vale, seega lisan ka ühe mängukäigu ja pildi kuidas crackin AA. Väga hea näide sellest kuidas ülehinnatakse AA-d ehk ei suudeta oma AA-d kohe kuidagi foldida ( blindid 0,5/1 $ ) Mängu käik:

            preflop: Cutoff: raise T 9, vastane reraise, cutoff call
            flop: 9 T 9
            vastane korralik raise, cutoff call ( flopatud maja )
            turn: 6
            vastane teeb suure tõste, cutoff call
            river: 4
            vastane tõstab, cutoff allin, vastane insta call ja

            Last edited by cutoff; 15.02.10, 15:10.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #36
              Re: All in küssa

              T9o-ga 3-bettide callimine on longterm kaotav mäng, igakord sa ei floppa boati btw.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: All in küssa

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                T9o-ga 3-bettide callimine on longterm kaotav mäng, igakord sa ei floppa boati btw.
                Eriti veel kui shortstäkkiga mängitakse.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #38
                  Re: All in küssa

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Eriti veel kui shortstäkkiga mängitakse.
                  rofl, ma ei märganud, et NL100 on

                  Soovitan TIGRANO seeriaid vaatama minna enne kui BR otsa saab, kuigi olen 90% kindel, et tegu on siiski leveldamisega.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #39
                    Re: All in küssa

                    Paistab jah level olevat

                    Comment

                    • cutoff
                      Jube Noob
                      • Jan 2010
                      • 106

                      #40
                      Re: All in küssa

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      T9o-ga 3-bettide callimine on longterm kaotav mäng, igakord sa ei floppa boati btw.
                      T9-ga callisin 3-beti ära, sest vastane oma 3betiga karjus mulle kõrva, et tal on suur paar võ äärmisel juhul AK, AQ. Postflop oli näha, et tegemist on suure paariga ja peale turni, et tegemist on AA-ga. Näha on, et pani mind insta reatõmbe või paari peale aga mitte mastitõmbe või keskmise paari nagu TT peale. T9 on suurte paaride crackimiseks longterm ideaalne, pole vaja flopata maja...kolmikust võ reast täitsa piisab

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #41
                        Re: All in küssa

                        Tundub, et meil on uus DOMINATIJA, pole vaja sind siis igava strateegiajutuga tüütada, edu tegemistes!

                        Comment

                        • cutoff
                          Jube Noob
                          • Jan 2010
                          • 106

                          #42
                          Re: All in küssa

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          Tundub, et meil on uus DOMINATIJA, pole vaja sind siis igava strateegiajutuga tüütada, edu tegemistes!
                          Strateegiajutt on väga huvitav ja õpetlik, ära muretse ei tüüta yldse

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #43
                            Re: All in küssa

                            Natuke narr on vaadata, kuidas te täitsa korralikku ja võrdlemisi hästi mängitud kätt narrite. Et ma olen alati nõrgemaid aidata püüdnud, esitan toimunust tõlke.

                            Laud on NL100. Kodumaine kangelane on lauas 25 taalaga. Vastane 50 taala.

                            preflop: Cutoff: raise T 9, vastane reraise, cutoff call

                            Tõlge: tõstan buttonilt kahe dollari peale, vastane tõstab nelja dollari peale, mina callin.

                            flop: 9 T 9
                            vastane korralik raise, cutoff call ( flopatud maja )

                            Tõlge: vastane panustab viis dollarit. Mina (endiselt buttonil) callin.

                            turn: 6
                            vastane teeb suure tõste, cutoff call

                            Tõlge: Vastane panustab 10 dollarit. Buttonil olev hero callib.

                            river: 4
                            vastane tõstab, cutoff allin, vastane insta call ja

                            Tõlge: vastane panustab kaks dollarit, mina panen mängu ülejäänud kuus dollarit (buttonilt, sealjuures). Vastane ei heitu ja viskab raha keskele.

                            Mina võitsin.

                            Analüüs: võttes arvesse, et esimene tõste oli 2 dollarit (või isegi dollar), pott kasvas 8 taala (või 6) peale ja Herol jäi alles 21 taala (või 23), siis natuke halb see käsi on, kuid mitte täiesti kohutav. Üldiselt polnud viga, kenasti mängitud. lenc ja vapsik võiksid oma rumalad arvamused endale hoida.
                            Last edited by taipupole; 15.02.10, 16:25.

                            Comment

                            • cutoff
                              Jube Noob
                              • Jan 2010
                              • 106

                              #44
                              Re: All in küssa

                              Väga tore näha ka mõnda analüütlist kommentaari. Täpsustuseks esimene tõste oli 1 dollar. Callisin seepärast, et mulle väga meeldib mängida kui vastane ütleb ette mis kaardid tal on, samuti minu bankroll management on lihtsa põhimõttega - püsida mängus ja mängida limiitidel, kus tunnen end vabalt ja mul on fun. Seepärast saingi callida T9-ga 3beti ära. Ehk täpsustaksid miks see käsi natuke halb on? pead silmas just seda 3beti callimist offsuit connectoritega või midagi muud?

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #45
                                Re: All in küssa

                                njh minu silmis on see minraise mitte 3bet ja obv kui sul juba 2$ sees ja 1$ callida siis obv sa callid selle ära mitte ei hakka foldima!

                                Comment

                                Working...