All in küssa

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Silguniisk
    Räme Fish
    • Dec 2009
    • 7

    #1

    All in küssa

    Tere

    selline küsimus siis, et kas tasub callida all in pre-flopis A Q, K J, K Q ja A K ga ?
    või siis ainult kõrge paariga?
  • nummar
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 322

    #2
    Re: All in küssa

    Oleneb täiesti olukorrast ( vastasest, readidest ning kui kasutad HEM'i siis statsidest ).

    Comment

    • Silguniisk
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 7

      #3
      Re: All in küssa

      Turna algfaasis. Mul HEM olemas aga ei oska kasutada :D

      Comment

      • nummar
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 322

        #4
        Re: All in küssa

        Algselt postitas Silguniisk
        Turna algfaasis. Mul HEM olemas aga ei oska kasutada :D
        No siiski oleneb positsioonist palju ning ka turniirist endast ( mis buyini ).

        Comment

        • Silguniisk
          Räme Fish
          • Dec 2009
          • 7

          #5
          Re: All in küssa

          3.30 taala rebuy 14,5k guarateed Full tiltis

          mina A Q raise preflopis 3xBB cutoff pos. ugt2 reraise all-in utg3 call ja mina callisin :P

          Comment

          • Muckyourcards
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2009
            • 352

            #6
            Re: All in küssa

            Algselt postitas Silguniisk
            3.30 taala rebuy 14,5k guarateed Full tiltis

            mina A Q raise preflopis 3xBB cutoff pos. ugt2 reraise all-in utg3 call ja mina callisin :P
            Fold
            Kui UTG+2 raiseb all in ja UTG+3 ka shoveb siis sul pole selle AQga seal midagi teha.
            Eriti turna algfraasis

            Comment

            • Silguniisk
              Räme Fish
              • Dec 2009
              • 7

              #7
              Re: All in küssa

              ok järgmine kord targem, kuigi UTG+2 oli A 4 ja UTG+3 oli A 10

              Comment

              • nummar
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 322

                #8
                Re: All in küssa

                Nagu ma aru sain sa callisid? Aga imeti välja? Ülidselt sellises olukorras long runnis ma calliks vaid KK+

                Comment

                • Silguniisk
                  Räme Fish
                  • Dec 2009
                  • 7

                  #9
                  Re: All in küssa

                  jep UTG+2 oma A 4 sai straight 8 high:P

                  aga pole hullu järgmine kord targem

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #10
                    Re: All in küssa

                    Mai tea ma gtd(kui on rebuy) algfaasis shoveks AQs+, muidu võibki oma kaarte ootama jääda kuniks rebuy läbi saab.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: All in küssa

                      tere Silguniisk

                      foorumis on olemas turniirimängijate ja strateegia nurgad.
                      nendes kohtades võid tihtipeale rohkem tagasisidet saada.

                      3.3$R(!) turniiril on AQ minu jaoks põhimõtteliselt nuts ja reeglina ei foldi.


                      Algselt postitas makz
                      Mai tea ma gtd(kui on rebuy) algfaasis shoveks AQs+, muidu võibki oma kaarte ootama jääda kuniks rebuy läbi saab.
                      kohene shove a la 10/20 ..... 30/60 levelil ei tundu eriti ahvatlev.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #12
                        Re: All in küssa

                        Mina foldiks ja läheks preflop allin vaid KK, AA.

                        Comment

                        • kalkaan
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 187

                          #13
                          Re: All in küssa

                          3,3$ ja rebuy, esimesed levelid, instacall AQ-ga. Viimati, kui neid mängisin, käis seal alguses ning enne rebuy lõppu ikka selline gambool, et paha hakkab.

                          Comment

                          • cutoff
                            Jube Noob
                            • Jan 2010
                            • 106

                            #14
                            Re: All in küssa

                            Kui kindel plaan jõuda turnal kaugele siis mina foldiks preflop mängu algfaasis kahe mängija vastu ka AA :)

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: All in küssa

                              Algselt postitas cutoff
                              Kui kindel plaan jõuda turnal kaugele siis mina foldiks preflop mängu algfaasis kahe mängija vastu ka AA :)
                              what????
                              Palun seleta.
                              Wrong in so many lvls ju.

                              Comment

                              Working...