Pargi subkultuur

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Pargi subkultuur

    Käisin milllagi Pargis mängimas ja üllatus oli suur,kui nii paljud suurte päikeseprillidega mängivad(ka fishid irw),isegi väikse buy-iniga evente.Ja teine asi,mis ma märkasin käib pidev arutelu ja analüüs lauas,et kes mida tegi ja mis põhjusega.Lisaks veel mõned vennad üritavad veel veel nn jutuga töödelda,et sa käe välja annaks jne.
    Pokkeirareng on toimunud ka Live turnadel ja nüüd tean,miks ma seal ei võida:)
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2
    Re: Pargi subkultuur

    samas on seal ka standard: slowrollimine, kokkumäng, käe ajal kolmandate isikute poolt kommentaarimine, outdrawimine. f u live pokker.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Pargi subkultuur

      See on eriti rõve, kui miski välismaalane ja eestlane on jäänud HU potti ja tuleb raskem otsus ning teised eestlased hakkavad räigelt kommenteerima, et see on easy call jne.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Pargi subkultuur

        Kas, siis kasiino töötajad (dealer), mingeid märkusi ei tee. See oleks ikka suht sick, kui keegi mõliseks käte mängimise ajal. Kas mõni karmim vend on korda ise ka majja teinud.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: Pargi subkultuur

          Algselt postitas ok2aa
          samas on seal ka standard: slowrollimine, kokkumäng, käe ajal kolmandate isikute poolt kommentaarimine, outdrawimine. f u live pokker.
          pole viimasel ajal eriti käinud( äkki korra nädalas) aga,
          slowwrolli pole nagu tähendanud.
          kokkumäng- no selline asi on mingil määral olemas, aga see tuleb välja ennekõike nn eesti vs muu maailm kontekstis, või siis venelased omavahel chk-chkivad BvB mängus. aga see on mängijate teha, et tähelepanu asjale pöörata. enamus diilerid on ju 3,7x oinamad, kui keskmine mängija, kuigi on seal juba piisavalt töödanud.
          käe kommenteerimine- see ajab küll närvi, kuid seegi on mängijate teha. samas cashis laup. manager ütles mitmele mängijale, kes käes ei osalenud, kuid siiski "call!" "fold!" ja muud jama välja ajasid, et käes mitte osaleval inimesel pole õigust mõjutada ja tegid hoiatuse(ja lisasid, et veel kord, siis peab lauast/mängust lahkuma).
          samas olen turniiril mitu korda kuulnud, kui osad regularid käes mitte osalevale kommentaatorile ytlevad, et oleks vait.
          outdrawimine- LOL.
          aga muidu jah, teatava paksu naha olemasolu on vajalik kui nn prod midagi turtsuvad. aga ei saa südamesse võtta kohe.
          aga live mulle meeldib. hea ja lõõgastav on vaadata, kui privador suu lahti vaatab, kuidas K3o-ga all inn calle tehakse või kuidas toomas alati! kurdab, kui välja lendab. erinevad inimesed ongi see, mis live lõbusaks teeb.

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            Re: Pargi subkultuur

            Algselt postitas vsiu100
            hea ja lõõgastav on vaadata, kui privador suu lahti vaatab, kuidas K3o-ga all inn calle tehakse
            [img width=257 height=225]http://i452.photobucket.com/albums/qq247/Aristotep/phil.jpg[/img]

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Pargi subkultuur

              ROFL!

              Comment

              • Andr3s
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 65

                #8
                Re: Pargi subkultuur

                hahahahhaa, nice!

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: Pargi subkultuur

                  Väga andekas irw, ei saa naeru pidama ;D

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #10
                    Re: Pargi subkultuur

                    tundub, et majanduslangus on ka Parki jõudnud. eilsel 300R turnuiiril 31 osavõtjat. reeglina on see olnud ikka välja müüdud. ja see svenza poolt tutvustatud tartu palgapäevasüsteem töötab tallinnas ka.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #11
                      Re: Pargi subkultuur

                      siin võiks teget võrrelda classicu eilse turniiri osavõtjaid. nagu ma olen aru saand siis classicus on odavamad turniirid - äkki osad sinna lissalt üle kolinud.

                      Comment

                      • Tuul
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 989

                        #12
                        Re: Pargi subkultuur

                        Classicus on 100 krooni eest nalja kui palju

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: Pargi subkultuur

                          Algselt postitas ok2aa
                          siin võiks teget võrrelda classicu eilse turniiri osavõtjaid. nagu ma olen aru saand siis classicus on odavamad turniirid - äkki osad sinna lissalt üle kolinud.
                          classicus oli eile 300freez. osavõtjaid 8.
                          usun, et eilne oli tegelikult tingitud ka sellest, et täna on triobet live(1100.- FZ, kuuldavasti 70 kohta) ja homme pokerstars live 1100.- FZ, 70-100 kohta. mõlemad tõenäoliselt välja müüdud, kuna on suurem hord rootslasi/soomlasi laupäevaks tulekul ja nii mõnigi säästis end nende jaoks.
                          aga classicu koha pealt- seal saab jah ajaviiteks/nalja pärast käia. sealne mäng paneb ikka kohati ahhetama ja ei arenda kuhugi suunas ning võita pole ka ju midagi.
                          keskmise BI-ga(500-1500) freeezout texas on see, mis müüb. kui natuke added money ja promo ka teha on täismaja guaranteed.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #14
                            Re: Pargi subkultuur

                            mis kommenteerimisse puutub.. siis viimane kord sõpradega lives mängides läks pärast handi suht karmiks ütlemiseks kui situatsioon oli selline:

                            flopis oli kolm meest.. esimene mees lendas kohe allin.. järgmine mees pikalt mõtles kas callida või foldida.. ja button siis kes oli nö viimane mees kaartidega.. soovitas põmst siis mehel callida..

                            kahe otsaga asi.. ühest küljest võis buttonil olla mingi mosnter hand juures ja püüdis enda jaoks chipihunnikut suuremaks rääkida.. teisest küljest võis olla tegemist kokkumänguga, kus button andis mõista, et tal pole midagi ja tema foldib, et teine mees võib julgelt allini callida.. et saaks selle allini mehe välja lauast...

                            ühesõnaga.. kuidas reeglid või eetika koodeks sellisel puhul võiks olla.. kas buttonil on õigus suu lahti teha ja nõu anda, kui ei ole tema kord tegutseda..

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #15
                              Re: Pargi subkultuur

                              button ei tohi midagi rääkida sel ajal, kui teine käes olev tüüp mõtleb

                              Comment

                              Working...