Käisin milllagi Pargis mängimas ja üllatus oli suur,kui nii paljud suurte päikeseprillidega mängivad(ka fishid irw),isegi väikse buy-iniga evente.Ja teine asi,mis ma märkasin käib pidev arutelu ja analüüs lauas,et kes mida tegi ja mis põhjusega.Lisaks veel mõned vennad üritavad veel veel nn jutuga töödelda,et sa käe välja annaks jne.
Pokkeirareng on toimunud ka Live turnadel ja nüüd tean,miks ma seal ei võida:)
Pokkeirareng on toimunud ka Live turnadel ja nüüd tean,miks ma seal ei võida:)
Comment