Küsimus Holdem Manager kohta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Küsimus Holdem Manager kohta

    Suht julgelt müüb nii avalikult HEM'i foorumis PokerStars'i käsi. Päris sick.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #17
      Re: Küsimus Holdem Manager kohta

      Algselt postitas ranka
      Suht julgelt müüb nii avalikult HEM'i foorumis PokerStars'i käsi. Päris sick.
      Varem või hiljem saab lifetime banni ja ega ostjatelgi ei tarvitse kõige paremini minna...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Küsimus Holdem Manager kohta

        Algselt postitas Davy
        Varem või hiljem saab lifetime banni ja ega ostjatelgi ei tarvitse kõige paremini minna...
        Täpselt ja ei imesta, kui HEM'i foorumi administratsioon võib väikese paugu selle eest saada.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #19
          Re: Küsimus Holdem Manager kohta

          kuidas on võimalik HEMis vaadata oma andmebaasis olevate käte koguarvu?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Küsimus Holdem Manager kohta

            Algselt postitas metsnik
            kuidas on võimalik HEMis vaadata oma andmebaasis olevate käte koguarvu?
            Ise olen ka toda otsinud aga kahjuks ei ole suutnud leida, kuidas näha databaasi kogukäte arvu :(:(

            Comment

            • dahype
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 9

              #21
              Re: Küsimus Holdem Manager kohta

              Algselt postitas metsnik
              kuidas on võimalik HEMis vaadata oma andmebaasis olevate käte koguarvu?
              Uurisin ka natuke ja peaks saama kui ülevalt Players võtta, sealt "Date" juurest aastaarv panna tagasi esimeste hand historyte importimise aasta peale või veel kaugemale, min hands panna "1", All Poker Sites ja Run Report. Cashi ja tourney omad tuleb küll eraldi vaadata, aga kogu käte arvu saab lihtsalt nende kokkuliitmisel

              Comment

              • metsnik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 462

                #22
                Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                Aitäh, paistab, et täitsa töötab, aga tekkis veel üks küsimus. HEM-is on kenasti olemas võimalus autoimpordi startimise juures, et Import File(s). Ma saan aru, et see võimaldab käsi otse failist importida.

                Kas ja kuidas on aga võimalik HEM-ist käsi eksportida? Mängin Triobetis kahe erineva masina taga ning HEM on mõlemas. Tahaks mingi aeg nende andmebaasid kokku panna ehk siis loogiliselt võttes tegema ühes masinas ekspordi ja selle tulemusel tekkiva faili teise masinasse importima, mis peaks siis vastavad käed andmebaasile lisama. Kuidas selline asi käia võiks?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                  Algselt postitas metsnik
                  Aitäh, paistab, et täitsa töötab, aga tekkis veel üks küsimus. HEM-is on kenasti olemas võimalus autoimpordi startimise juures, et Import File(s). Ma saan aru, et see võimaldab käsi otse failist importida.

                  Kas ja kuidas on aga võimalik HEM-ist käsi eksportida? Mängin Triobetis kahe erineva masina taga ning HEM on mõlemas. Tahaks mingi aeg nende andmebaasid kokku panna ehk siis loogiliselt võttes tegema ühes masinas ekspordi ja selle tulemusel tekkiva faili teise masinasse importima, mis peaks siis vastavad käed andmebaasile lisama. Kuidas selline asi käia võiks?
                  EXPORT: HEM->Options->Database Managment, avenevas sininses aknas vajuta Connect nuppu ja kui kõik hästi läks, siis on uues aknas kõik su databaasid üles rivistatud. Nüüd vali databaas (tee aktiivseks ehk siniseks) ja vajuta Export Hands nuppu. Läheb aega, oleneb palju sul käsi aga minul 2,000,000 exportimiseks kulus miski 15-20 minutit. Käed exporditakse HEM kataloogi (C:\Program Files\RVG Software\HEM) ja miski Export Hands kataloog või midagi taolist.

                  Nüüd on sul suur kataloog, milles on palju faile, kuna HEM paneb igasse faili teatud arv käsi (ei teagi, mille alusel ta seda teeb). See kataloog paki kokku (näiteks WinRar'iga), et teha ta väiksemaks ning paremini transporditavamaks. Peale seda organiseeri see kataloog sinna arvutisse, kus tahad andmebaasid kokku liita.

                  Kui kataloog on uues arvutis, siis paki kataloog lahti ning ava HEM ning importimise lahtris vali: "Import From Folder". Avaneb uus aken, kus pead otsima kataloogi, kus su käed on.

                  Imortimine võtab natuke kauem aega, oleneb palju sul käsi. Miski 2,000,000 importimine võtab ca 12 tundi.

                  Comment

                  • potreraiser
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 34

                    #24
                    Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                    Kas HEM baasi on võimalik kopeerida näiteks välisele kõvakettale, et saaks kahe arvutiga kasutada seda? Pean silmas seda, et ei peaks täiendavalt igakord midagi kopeerima - ühendad lihtsalt ketta ja andmed olemas.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #25
                      Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                      Algselt postitas potreraiser
                      Kas HEM baasi on võimalik kopeerida näiteks välisele kõvakettale, et saaks kahe arvutiga kasutada seda? Pean silmas seda, et ei peaks täiendavalt igakord midagi kopeerima - ühendad lihtsalt ketta ja andmed olemas.
                      Hmm väga huvitav mõte, arvan, et peaks olema võimalik, kui postgreSQL lasta kõvakettale, siis kogu kupatus seal kettal olemas ja peaks toimima.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                        Algselt postitas potreraiser
                        Kas HEM baasi on võimalik kopeerida näiteks välisele kõvakettale, et saaks kahe arvutiga kasutada seda? Pean silmas seda, et ei peaks täiendavalt igakord midagi kopeerima - ühendad lihtsalt ketta ja andmed olemas.
                        Ma arvan, et ei ole.

                        Comment

                        • potreraiser
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 34

                          #27
                          Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                          ise küsin, ise vastan :)

                          http://forumserver.twoplustwo.com/45...-drive-239963/

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                            Algselt postitas potreraiser
                            Oh cool. Selline variant on väga supper IMO.

                            Comment

                            Working...