Küsimus Holdem Manager kohta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1

    Küsimus Holdem Manager kohta

    Teen oma esimese postituse siia. Sooviks kõigepealt õelda, et minu mõnekuulise "kärjääri" jooksul olen siit foorumist raudselt kõige rohkem kasu saanud, nii et müts maha tegijate ees, eriti muidugi Ranka, kelle õpetused on siiani minu jaoks üle kõige! Mu preflop mäng muutus kardinaalselt, aga peab ütlema, et peale seda kui mängin nüüd teadlikult positsioone ja käsi ja tõsteid, siis on tekkinud postflopis meeletult küsimärke. ???

    Eile sai endale soetatud ka Holdem Manager ja üritan seda nüüd näppida. Seoses sellega üks väike küsimus:

    kuidas oleks see võimalik, et ma lauda lahti jättes saaks jätta HEM-i mängijate kohta infot koguma? Mul lõpetab info kogumise peale seda kui ma olen sit
    out. Ja viskab kõik statsid lauast minema kui üldse lauast välja lükatakse (peale 3-e mängimata BB-i)

    Tänud ette!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Küsimus Holdem Manager kohta

    Tere Virx747,

    Tere tulemast foorumisse ja suured tänud kiidusõnade eest! Proovime jätkata sama poliitikaga, et tunnustada pokkerimängu, kui oskusmängu ning jagada vastavat materiali õppivatele mängijatele!

    Teie küsimusele vastamiseks oleks vaja teada, mis pokkeritoas mängite?

    Parimat soovides,
    Ranka.

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #3
      Re: Küsimus Holdem Manager kohta

      Ja muidugi, Poker Starsis mängin.

      Comment

      • Sulgpallur
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 80

        #4
        Re: Küsimus Holdem Manager kohta

        Pokerstars ei luba seda, seal saidil tuleb mängida, et vastaste kohta infot saada. Niiet otseselt su programmiga seda teha ei saa, kuna siis ei tohiks seda programmi kasutada.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Küsimus Holdem Manager kohta

          HEM on PokerStarsis lubatud. Lubatud ei ole, aga datamine, mis tähendab siis andmete kogumist sel ajal, kui ise lauas ei ole.
          Tingimus siis see, et pead ise samal ajal lauas olema, HEM'il mingi filter kohe vahel, et PokerStarsis muul ajal seda teha ei saaks. Ühe vastunäitena võiks tuua Prima, kus on datamine allowed ja hoia 10 lauda kasvõi 24/7 lahti.

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #6
            Re: Küsimus Holdem Manager kohta

            OK, aga kas ma loen ridade vahelt, et kuidagi oleks see andmete kogumine ikkagi võimalik? Kasutatades mingit muud proget ja kantides inf hiljem HE-sse. Teine küsimus on, kui tihti üldse läheb vaja sellist asja, ehk kui tihti mängime samade mängijatega. Samas on hea jätta lauad lahti ja kui ise mingi hetk mängima hakkad, siis on juba inf olemas.

            Miljon pidi ju sentidest koosnema :P

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: Küsimus Holdem Manager kohta

              PokerStars datamine on keelatud ning kindlasti saab mõne programmiga seda teha.
              Kuid asi selles, et vahele jäädes on küllaltki kindel, et võid saad lifetime banni nii PokerStarsist kui ka mõnelt teiselt saidilt. Seega kohe kindlasti ära plaani seda teha :).

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                Madalal limiidil ei ole dataminemisel mingit pointit imo. Istu parem lauda ja paari ringiga selge, kes on agro ja kes mitte.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                  Algselt postitas virx747
                  OK, aga kas ma loen ridade vahelt, et kuidagi oleks see andmete kogumine ikkagi võimalik? Kasutatades mingit muud proget ja kantides inf hiljem HE-sse.
                  Jah saab aga ära seda jumala eest tegema hakka, sest varem või hiljem jääd vahele.

                  Algselt postitas virx747
                  Teine küsimus on, kui tihti üldse läheb vaja sellist asja, ehk kui tihti mängime samade mängijatega. Samas on hea jätta lauad lahti ja kui ise mingi hetk mängima hakkad, siis on juba inf olemas.
                  Full ringis väga tihti! Veel enam, kui sa oled õppiv mängija, kes liigub limiidist üles, siis sa kohtad samu nägusid ka kõrgema limiitides (ka nemad on üles liikunud).

                  Comment

                  • potreraiser
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 34

                    #10
                    Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                    On plaan Poker Satrsi ülekolida. kas oleks mingi alternatiiv ka sellele, et ei peaks ise hakkama HEM-i abil vastaste kohta state koguma? Kas oleks mingit varianti kuskilt importida statide andmebaasi?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                      Algselt postitas potreraiser
                      On plaan Poker Satrsi ülekolida. kas oleks mingi alternatiiv ka sellele, et ei peaks ise hakkama HEM-i abil vastaste kohta state koguma? Kas oleks mingit varianti kuskilt importida statide andmebaasi?
                      Starsis on igasugune VÕÕRASTE KÄTE kasutamine illegaalne, vahet pole kas datamines su sõber või ise. Seega sa tohid kasutada ainult neid käsi, mis sa ise oled reaalselt lauas mänginud.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                        Algselt postitas ranka
                        Starsis on igasugune VÕÕRASTE KÄTE kasutamine illegaalne, vahet pole kas datamines su sõber või ise. Seega sa tohid kasutada ainult neid käsi, mis sa ise oled reaalselt lauas mänginud.
                        See on küll väga huvitav, kuidas saab kontrollida, et kasutad näiteks sõbra andmebaasi käisi. Aga reegel on huvitav.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                          Algselt postitas Tigrano
                          See on küll väga huvitav, kuidas saab kontrollida, et kasutad näiteks sõbra andmebaasi käisi. Aga reegel on huvitav.
                          Näiteks, kui sa oled 100NL mänginud ainult 30,000 kätt ja juba ainuüksi ühe vastase kohta HUD näitab 10,000 kätt siis on selge, et sa kasutad võõraid käsi. Ja Stars peaks saama teha sinu screenist hea tahtmise korral screenshoit ning oledki vahele jäänud.

                          Mitte keegi ei tule sulle selga, kui sul on kogematta võõraid käsi - näiteks importinud sõbra käed sisse, et vaadata üle ta sessioonid. Probleem tekib siis, kui sul on võõraid käsi TOHUTULT ja tegu on ilmselge info kogumisega ebaseaduslikul teel.

                          Ja olen tähelepannud, et millegipärast mängijad arvavad, et jube safe on cheatida, kuna pokkerituba ei saa mitte midagi tõestada. Saab ja väga edukalt, see protsess on natuke pikem aga reeglina kõik "elukutselised petturid" jäävad varem või hiljem vahele ning saavad oma laksud kätte.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                            Huvitav oleks teada, kuhu maani on võimalik pokkeritoal minna nagu ranka mainisid, et teevad screenshoti, mis veel, jälgivad msn chatti, hüppavad vahpeal webi kaamerasse ja vaatavad, kas kellegil ema ei mängi hoopis.

                            Mõni playtechi tegelane võiks silma kinni pigistada ja kommenteerida ;D

                            Comment

                            • potreraiser
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 34

                              #15
                              Re: Küsimus Holdem Manager kohta

                              nagu näha pakuvad HEM-i foorumis isegi teenusena dataminengut http://www.holdemmanager.net/forum/s...ighlight=omaha uurisin natuke ka hindasid, 1mil kätt maksab 24$

                              Comment

                              Working...