Küsimus?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tahe-olen
    Räme Fish
    • Jan 2010
    • 23

    #1

    Küsimus?

    1 küsimus?
    Mida teha ?
    Buy-in 25 blinds sb 0,50kr ja bb 1kr!
    Mina Buttonil käes 77 enne mind 2 limperit tegin open raise 5kr
    sain calli sb JAo cutoff: xx hand!
    Flop: 6 J 3 rainbow turn 5 river 2
    Flop:tegin jätkupanuse 15kr sain raisi sb ja UTG call raise jama Buttonilt all in!
    Mida valesti tegin? kuidas saab underthegun positsioonilt callida AJo ?


  • Tohman
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 297

    #2
    Re: Küsimus?

    WTF??

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Küsimus?

      Ole hea loe reegleid kuidas käsi postiatada http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,68.0.html

      Samuti postita küsimus paremini ja vastavasse alafoorumi teemasse.

      Panen selle lukku.

      Comment

      Working...