Turniirid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olympus999
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 137

    #1

    Turniirid

    Kui tähtis on turnadel HUD?
    PT3 on ilge jama HUD turnadel tööle saada, pole veel hakkama saanud.
    Tahaks hakkata micro turnasid grindima.
  • lepisto
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 172

    #2
    Re: Turniirid

    ma ei sa aru miks see HUD sul tööle ei hakka, vaja on siis kui paned mitut lauda korraga ja mängid näiteks sng või done
    inimesed hakkavad korduma ja tead paremini keda mis käe peale panna

    Comment

    • olympus999
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 137

      #3
      Re: Turniirid

      pokertracker 3-l ei tööta HUDisplay turnadel, peab midagi kuidagi sättestama, plaanis on jah multitableda.

      Comment

      • lepisto
        Jube Noob
        • Sep 2009
        • 172

        #4
        Re: Turniirid

        töötab küll , vähemalt PS-is

        Comment

        • olympus999
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 137

          #5
          Re: Turniirid

          Algselt postitas lepisto
          töötab küll , vähemalt PS-is
          Kas sa oled eelnevalt midagi sättestanud ka, sest mul ei tööta ja mängin ka PS-is

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: Turniirid

            Mul PS-is töötab ja pole midagi sättestanud.

            Comment

            • Luusercs
              Räme Fish
              • Mar 2009
              • 13

              #7
              Re: Turniirid

              Pane PS inglise keel tagasi siis peaks töötama, mul oli vahepeal see probleemiks kui PS eesti keelse keskkonna lõi. PT3 ei oska seda kasutada :)

              Comment

              • olympus999
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 137

                #8
                Re: Turniirid

                Algselt postitas Luusercs
                Pane PS inglise keel tagasi siis peaks töötama, mul oli vahepeal see probleemiks kui PS eesti keelse keskkonna lõi. PT3 ei oska seda kasutada :)
                Suuured tänudˇˇ
                Sain tööle:P

                Comment

                Working...