Kui tähtis on turnadel HUD?
PT3 on ilge jama HUD turnadel tööle saada, pole veel hakkama saanud.
Tahaks hakkata micro turnasid grindima.
PT3 on ilge jama HUD turnadel tööle saada, pole veel hakkama saanud.
Tahaks hakkata micro turnasid grindima.
Comment