Re: Abi Algajale ?
Rääkige palun, et kui teile on tulnud kiri et peate oma idenditeeti tuvastama , siis kas olete teinud pilti mobiiltelefoni kaameraga ? Endal digikat pole ja tegin mobiiliga, nime ja kuupäeva loeb välja, aga muud küll välja ei loe. Huvitav kas saadavad raha üle ?
Rääkige palun, et kui teile on tulnud kiri et peate oma idenditeeti tuvastama , siis kas olete teinud pilti mobiiltelefoni kaameraga ? Endal digikat pole ja tegin mobiiliga, nime ja kuupäeva loeb välja, aga muud küll välja ei loe. Huvitav kas saadavad raha üle ?
Comment