donk otsib personaalset teacherit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1

    donk otsib personaalset teacherit

    TERE!
    Olen siis suhteliselt uus mängija, mänginud ca 2 nädalat. No natuke biidin juba, aga praegu nullis veel. Võitsin korra ka pkrstarsis 27 SNG (buy in 3 taala+ rake).
    Olen palju lugenud siit foorumist, igast videosid vaatanud, lugenud teemasid jne jne. Mängin ainult häid käsi.

    Aga, et veel paremaks saada, tahaksin abi tõeliselt proffilt, ehk on keegi nõus aitama ja siis hea (loodetavasti) tooriku täiesti siledaks lihvima.
    Kui pappi hakkab tulema ja tõesti kasu on, siis võin ka abi ära tasuda!

    Triobeti freeroll king'e mängin ka tihti. Korra sain ka finaali (ütleme, et olen mingi ~15x proovinud ja nendest 10-l korral lähedal olnud finaalile) ning seal 25. koht ja 5 euri. Suht pettunud olin, sest lendasin ässakolmikuga välja (päss tõmbas runner,runner masti ja pidin nah tõmbama).

    On joppanud korra isegi Royal Flush, quads of aces jne... see selleks.. :D
    Kus praegu mänginud olen - pacific, pokerstars, unibet, trio.

    Suured tänud ette, mehed! A A A A
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #2
    Re: donk otsib personaalset teacherit

    mida sa siis mängid???

    freerolle?
    cash?
    SNG?
    MTT?

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: donk otsib personaalset teacherit

      Tundub, et kõike :D

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #4
        Re: donk otsib personaalset teacherit

        Algselt postitas daljoh
        mida sa siis mängid???

        freerolle?
        cash?
        SNG?
        MTT?
        Tere!


        freeroll-e peamiselt , cash ülivähe, SNG vähe, meeldid turnasid ka mängida

        huvi on! :D

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #5
          Re: donk otsib personaalset teacherit

          ja mida sulle siis õpetama peab?

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #6
            Re: donk otsib personaalset teacherit

            Algselt postitas daljoh
            ja mida sulle siis õpetama peab?
            obv ta tahab saada paremaks freerolli biitijaks!

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #7
              Re: donk otsib personaalset teacherit

              ha, no päris mõnitust kohe ei oleks ootanud. :P

              Eeesmärk hakata cashi ja SNGsid, freerolle pelan rohkem lõbu pärast.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #8
                Re: donk otsib personaalset teacherit

                Keegi ei mõnita, lihtsalt väljenda end täpsemini, kui tahad midagi saada.

                Esiteks ütlen siis kohe ära, et freerolle ei tasu üldse mängida, ja seda mitmetel põhjustel.
                Esiteks seal ei mängita nö 'pokkerit' kuna enamus mängijaid seal on pühapäeva mängijad ega ole huvitatud strateegiast ja üleüldistest tulemustest ja ka oma mängu parandamisest.

                Ma ei oska midagi öelda cashi mängimise koha pealt, kuna ise ei mängi.

                Ma ei teagi midag eriliselt rohkem öelda, aga soovitan hakkata mängima HU SNG-sid

                HU (Head Up) SNG (SitnGo) on ehk parim viis hakkata kasvatama oma bankrolli. Kui sul ükskord HU selge, siis arvan, et tuled mitmelauaturniiridel ja rahalaudades ilusti toime.
                Infot HU SNG-de kohta on netist tohutult, seega ei oska midagi konkreetset pakkuda. Kuigi 2+2 HU foorum on päris asjalik.
                Ma ei tea kuidas sul inglise keelega on, aga siis sulle midagi

                http://forumserver.twoplustwo.com/58...osting-178357/


                Ma ise alustasin nädal aega tagasi HU SNGde mängimisega, kuid ei kahetse ja nädal ajaga olen tohutult õppinud. HUs õppitu kajastub nagu ma ütlesin hiljem nii STT, MTT, kui ka cash laudades ja tasub end kuhjaga ära.

                Samuti on ka siinsamas foorumis olemas HU nurgake http://foorum.pokkeriprod.com/index....,809.1050.html kust saad alati abi ja nõu kõsida, kui vaja.

                Ma vb pole õige inimene üldse midagi siin ütlema, aga eks saad endale siit midagi.

                Ma ei tea said sa nüüd aru midagi mu jutust. Vabandan kohe ette ära kirjavigade ja Ehk segase teksti eest. Uni silmas kinni.

                Edu!

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #9
                  Re: donk otsib personaalset teacherit

                  Inglise keel laiemate terminitega on mu jaoks nõrk koht, aga hakkan uurima kohe. Tänud igatahes postitamast!

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #10
                    Re: donk otsib personaalset teacherit

                    Algselt postitas raunsz
                    Inglise keel laiemate terminitega on mu jaoks nõrk koht, aga hakkan uurima kohe. Tänud igatahes postitamast!
                    Terminite koha pealt aitab kindlasti sind selline teema
                    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,851.0.html

                    Kui midagi arusaamatuks j22b siis kysi kindlasti seal teemal. Saab kogutud tarkust ka teiste jaoks.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: donk otsib personaalset teacherit

                      Tasuta lõunaid pole olemas. Loe foorumit loe foorumit loe foorumit. Tõma poker tracker 3 sellel on 60 päeva trial. Mängi kas HUSNG, STT või siis NL2, ära hakka kohe korraga kõike tahtma (suur tükk ajab suu lõhki/lendad bustoks e pankroti) proovi algul mingit kindlat game ja kui ei sobi proovi järgmist, ise soovitan kas HUSNG 2$ või NL2 full ring mis on Ranka preflop tabeli järgi 100% easy money. Grindid oma bankrolli ülesse, loed foorumit postitad käsi ja mäng paraneb, liigud järgmisesse limiiti ja nii kuni NL1000 iiizi. Ma pole ise mingi pro aga tallasin kah kunagi seda rada, et kas keegi coachiks paraku ei, ei ole tasuta lõunaid! PS: välja arvatud bokkeri laudades.

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #12
                        Re: donk otsib personaalset teacherit

                        pean nende HUSNG osas nõustuma....mängisin enne NL2-10....aga seal tuli mega tilt mingi hetk ning hakkasin HUSNGsid mängima.

                        seal läheb oluliselt paremini ning need 2$ mehed on enamus ajast täis lambad :D

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #13
                          Re: donk otsib personaalset teacherit

                          tõsi ta on

                          Comment

                          • tahe-olen
                            Räme Fish
                            • Jan 2010
                            • 23

                            #14
                            Re: donk otsib personaalset teacherit

                            Mis sa tahad sama moodi õpetajat nagu Imre Leibold õpetas Mart Mardisalule pokerit ja andis tunde?
                            Emo - (emo tähendab minu arvates) saad sa artiklitest rohkem kasu ja õppe videodest!
                            Külasta :
                            Leiad siit foorumist õpetlike artikleid
                            www.pokernews.com - sealt samamoodi ja ka eesti keeles!
                            2+2 foorum on ka väga kasulik aga inglise keeles!
                            + veel googlest ja muudeltpokeri saitidelt!
                            Õppe vieod leiadka siit foorumis!
                            Edu õppimisel! Ja kui midagi arusaamatuks jääb postita foorumisse ma ole kindel ,et saad siit enda vead ära parandatud!
                            Ja kui raatsid 200-300kr raisata siis on olemas ka eesti keelne pokeri raamat David Sklansky poolt pokeri teoreem mis on igas raamatu poes!
                            Pokeri piiblit eriti ei soovita!

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #15
                              Re: donk otsib personaalset teacherit

                              Algselt postitas tahe-olen

                              Emo - (emo tähendab minu arvates)

                              Ehk ikka IMO?

                              Comment

                              Working...