Tere kõigile!
Suhteliselt algaja mängija, mänginud nii kuu ringis PartyPokeris. Põhiliselt SNG 1$ 1-table ja steps, erinevad tasuta sateliidid ja nii nipet-näpet turniire, rahalauad on veel minu jaoks jätkuvalt häving, seega väga sinna ei trügi/nii tasapisi.
Pigem ei suuda endas selgusele jõuda ja olen avastanud viimastel päevadel, et ei taha enam miskipärast lauas hakata AK käega riskima ja kütan kohe enne flopi 3-4x pot panuse sisse, mille puhul enamasti kõik foldivad ja minus jääb närima kahtlus, et ehk oleks saanud lauast rohkem välja võtta.
Igatahes olen avastanud, et ranka tabel toimib ka SNG-s ja turnadel väga edukalt, samas teeb ikkagi endale selline asi, see asi vist täiesti enda ajukäärmes kinni ja vaja asi ise üle elada :D
Edit: pm sama mure ka vahek KK ja QQ ja isegi AA-ga, krt kardan seda flopi vist :'(
Uh hakkas kergem ja vabandan, kui teema vales kohas.
Suhteliselt algaja mängija, mänginud nii kuu ringis PartyPokeris. Põhiliselt SNG 1$ 1-table ja steps, erinevad tasuta sateliidid ja nii nipet-näpet turniire, rahalauad on veel minu jaoks jätkuvalt häving, seega väga sinna ei trügi/nii tasapisi.
Pigem ei suuda endas selgusele jõuda ja olen avastanud viimastel päevadel, et ei taha enam miskipärast lauas hakata AK käega riskima ja kütan kohe enne flopi 3-4x pot panuse sisse, mille puhul enamasti kõik foldivad ja minus jääb närima kahtlus, et ehk oleks saanud lauast rohkem välja võtta.
Igatahes olen avastanud, et ranka tabel toimib ka SNG-s ja turnadel väga edukalt, samas teeb ikkagi endale selline asi, see asi vist täiesti enda ajukäärmes kinni ja vaja asi ise üle elada :D
Edit: pm sama mure ka vahek KK ja QQ ja isegi AA-ga, krt kardan seda flopi vist :'(
Uh hakkas kergem ja vabandan, kui teema vales kohas.
Comment