coaching saidid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #46
    Re: coaching saidid

    Algselt postitas Yokker
    AA tahtsin veel seda küsida ,et kas need Party pointid lähevad automaatselt Stradegy punktideks üle või peab ise midagi tegema.Praegu ilutseb mul seal ümmargune null:S
    Nädala lõpus uuendatakse ponte, kui ma ei eksi siis 300 PP võtab aega et deposiitida saaks.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #47
      Re: coaching saidid

      Algselt postitas Yokker
      Ma sain ka eile pokerstradegyist 50$ partypokerisse ja mängisin shorty täpselt 10 min kui avastasin,et enamus ladu shorte täis ja kõik nii NItid,et jube.Siis mõtlesingi ,et lähen proovin parem Omahad.NL25 mängisin alla 1kilo käe veits ja lõpetasin 256$-ga.Täna õhtul jälle plaanis omahad mängida seal ja mitte mingil juhul holdemit ,sest esmapingul tundus see koht olevat kõige tightim koht üldse mida tean.
      Aga siin kohal küsiks ,et kellel varem pokerstradegyiga kogemusi,et palju neid punkte peab koguma ennem kui raha saab välja võtta? Nimelt mulle see Party poker eriti ei istu,vb alguse asi aga ikkagi.
      Sama siin. Mängisin seal 2 kuud täiesti nit koht oli nl10. Omahas saab jube kiirelt raha teenida :D OEH oleks vaid rolli

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #48
        Re: coaching saidid

        On väike plaan turniiridele mängimisele rohkem rõhku panna ja skilli parandada.

        Peaks olema kaks sellist tõsisemat turniiride coaching saiti: http://www.pokerpwnage.com/ ja http://www.pokerxfactor.com/ kas keegi on nende saitide liige ja oskab midagi lisada nende saitide kohta.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #49
          Re: coaching saidid

          Algselt postitas TIGRANO
          On väike plaan turniiridele mängimisele rohkem rõhku panna ja skilli parandada.

          Peaks olema kaks sellist tõsisemat turniiride coaching saiti: http://www.pokerpwnage.com/ ja http://www.pokerxfactor.com/ kas keegi on nende saitide liige ja oskab midagi lisada nende saitide kohta.
          Endal pole kumbagis liitumist, aga enim kiidetakse ikka xfactorit.

          Comment

          • semu
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 69

            #50
            Re: coaching saidid

            Kas cr või dc regamisel saab ka ilma credit cardita? On mingi muu sait kuhu saaks ccta regada?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #51
              Re: coaching saidid

              Algselt postitas semu
              Kas cr või dc regamisel saab ka ilma credit cardita? On mingi muu sait kuhu saaks ccta regada?
              kui sul seb, siis saad virtuaalse krediitkaardi teha kümpa eest

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #52
                Re: coaching saidid

                Suurtematel saitidel peaks saama liitumise eest maksta läbi PokerStarsi või FullTildi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: coaching saidid

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Suurtematel saitidel peaks saama liitumise eest maksta läbi PokerStarsi või FullTildi.
                  Vale vastus fish! Maksmised läbi PokerStarsi on ammu keelatud (minuteada ka FTP) ja selle reegli eiramisel võid oma rahast hoopis ilma jääda.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #54
                    Re: coaching saidid

                    Algselt postitas ranka
                    Vale vastus fish! Maksmised läbi PokerStarsi on ammu keelatud (minuteada ka FTP) ja selle reegli eiramisel võid oma rahast hoopis ilma jääda.
                    Ise liitusin DC läbis Starsi veel. Nüüd vaatsin seda http://www.pokerpwnage.com/ seal nagu FTP kaudu saab maksta ;D

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #55
                      Re: coaching saidid

                      Vale vastus fish! Maksmised läbi PokerStarsi on ammu keelatud (minuteada ka FTP) ja selle reegli eiramisel võid oma rahast hoopis ilma jääda.
                      Oot mis värk selle starsi ja FT-ga on?
                      Starsile ja FT hakkas pinda käima,et igasugused affeliidid ja pokkeriärikad kasutasid maksevahendina starsi raha?

                      Kuda selle stars üldse avastab,et nt ranka666 kontole ei tule mitte sõprade raha vaid hoopis pokkeriprod regamistasu nt?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: coaching saidid

                        Algselt postitas privador
                        Oot mis värk selle starsi ja FT-ga on?
                        Starsile ja FT hakkas pinda käima,et igasugused affeliidid ja pokkeriärikad kasutasid maksevahendina starsi raha?

                        Kuda selle stars üldse avastab,et nt ranka666 kontole ei tule mitte sõprade raha vaid hoopis pokkeriprod regamistasu nt?
                        PokerStarsi kasutamine ärilistel eesmärkidel raha vahetamiseks - coaching saidid (DC, CR jne), proged (HEM, PT3) ja isegi raha hoidmise (escrow) teenus on keelatud! Viimase all mõtlen siis seda, et kui toimub mõni suurem diil, et siis antakse raha vahendaja kätte (näiteks meie HU turniiril olin selleks mina) on nüüdsest Starsis keelatud. Näiteks orgunniti 2p2 HU turniiiri ja keset regamist kargas PS support vahele ja jättis kirjakese 2p2 foorumi teemasse, mille leiad: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=123

                        Seega raha tohib kasutada PokerStarsis AINULT MÄNGIMISEKS ja mitte millekski muuks!

                        Teada saavad nad lihtsalt - saidid ise reklaamisid oma makse võimalustes seda ning mõistan ka Starsi poliitikat. Tuli miski random lohv, kes mängib muidu kuskil urka saidil, kandis peale täpselt $77 ja maksis selle eest ära DC poole aasta osaluse ning peale seda kadus. See on Starsile lisakulu. Ma ei tea, kas Stars peab deponeerimise eest ka midagi maksma aga saidi sisene kanne nõuab aega ja resurssi nende klienditoelt + pärast DC poolne cashout.

                        Samuti on nüüdsest Starsil uus cashout poliitika. Kui su arvele laekub raha, siis sa ei saa seda välja kanda, enne kui mängid läbi X VPP-d. Vaene Tim.. Ma ei tea, kas tal on seal omad reeglid või muud sellist aga cashouti tehes poiss vist jääbki neile kauaks raket genema :)

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #57
                          Re: coaching saidid

                          Mõnes mõttes õige aga mõnes mõttes mitte. Ntx kui ma depon 50$ ja mängin mingi 200 kätt või nii aga siis tuleb ootamatu rahaprobleem ja pean cashoutima aga ei saa kuna pole vpp-sid siis lähen grindima saan beadi läen bustoks ja olengi vaene.

                          Comment

                          Working...