Kellel on parem NlHE 10 graafik?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1

    Kellel on parem NlHE 10 graafik?

    Ok. Lihtsalt pallid läksid hommikul paiste ja mõtlesin, et sondeerin pinda natuke. Ammu tehtud küll, kuid kuidas meeldib? Kellel on parem ?
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Kellel on parem NlHE 10 graafik?

    Sa mõtled, et jooksid 31bb/100?

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: Kellel on parem NlHE 10 graafik?

      kokku oled üldse mänginud 17k käsi nl10-s? või otsisid heateri hetke välja?

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #4
        Re: Kellel on parem NlHE 10 graafik?

        Tundub olevat nelja kuu graafik :)

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: Kellel on parem NlHE 10 graafik?

          Ei, juuli graafik ja erakordselt vähe mängisin küll juulis.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Kellel on parem NlHE 10 graafik?

            hea teema

            Comment

            Working...