Tere,
Teen kah oma esimese posti siia foorumisse ära, kuna tundub et hetkel läheks targemate nõu tarvis. Pokkeriga tegin algust umbes poolteist kuud tagasi, enne seda olin niisama mänginud ehk siis reeglid olid selged, kuid mängu teoreetilisse poolde ei olnud eriti süvenenud.
Alustuseks lugesin Theory of Pokeri läbi ning harjutasin selle kõrvalt PSis play moneyga kätt, seejärel võtsin Small Stakes Holdemi ette (millest on väga palju abi olnud) ning tegin esimese deposiidi PSi. Hakkasin esialgu mängima 0,02/0,04 FLH SH, et "koolituskulud" väiksemad oleksid. Peagi sain aru, et pre-flop mäng on paigast ära, aga sellele leidsin 2+2-st abi. Post-flop mäng tundub kah juba vähekene parem, kuigi kogemust kindlasti napib veel.
Olen mänginud keskeltläbi 300 kätt päevas ühes aknas, et rohkem mängule ja teiste mängijate tegevusele keskenduda. Tulemused on olnud siiani nullis - raha pole õnnestunud maha mängida, aga rake ei lase ka plussil tekkida. Võib-olla on põhjuseks olnud halb mäng või halb õnn, kuigi PT3 statsid tunduvad olevat paigas võrreldes 2+2-s toodud FLH keskmistega.
NLi kogemust olen tasapisi üritanud Freerollidel koguda, kuid millegi märkimisväärsega pole siiani hakkama saanud. Reeglina suudan 10-15% hulka jõuda, kuid enamaks pole võimeline olnud.
Kuna praegu hakkab vaikselt tunduma, et tammun paigal, sooviksin pro-delt vähe nõu küsida:
- On mul mõtet FLis jätkata ja seal edasi areneda või liikuda micro PL/NL-i? Mille järgi seda üldse otsutada?
- Millal oleks paras aeg võtta ette multitablemine?
- Mis kirjandust järgmiseks soovitate lugeda? Holdem Poker for Advanced Players?
Tänud ette!
Teen kah oma esimese posti siia foorumisse ära, kuna tundub et hetkel läheks targemate nõu tarvis. Pokkeriga tegin algust umbes poolteist kuud tagasi, enne seda olin niisama mänginud ehk siis reeglid olid selged, kuid mängu teoreetilisse poolde ei olnud eriti süvenenud.
Alustuseks lugesin Theory of Pokeri läbi ning harjutasin selle kõrvalt PSis play moneyga kätt, seejärel võtsin Small Stakes Holdemi ette (millest on väga palju abi olnud) ning tegin esimese deposiidi PSi. Hakkasin esialgu mängima 0,02/0,04 FLH SH, et "koolituskulud" väiksemad oleksid. Peagi sain aru, et pre-flop mäng on paigast ära, aga sellele leidsin 2+2-st abi. Post-flop mäng tundub kah juba vähekene parem, kuigi kogemust kindlasti napib veel.
Olen mänginud keskeltläbi 300 kätt päevas ühes aknas, et rohkem mängule ja teiste mängijate tegevusele keskenduda. Tulemused on olnud siiani nullis - raha pole õnnestunud maha mängida, aga rake ei lase ka plussil tekkida. Võib-olla on põhjuseks olnud halb mäng või halb õnn, kuigi PT3 statsid tunduvad olevat paigas võrreldes 2+2-s toodud FLH keskmistega.
NLi kogemust olen tasapisi üritanud Freerollidel koguda, kuid millegi märkimisväärsega pole siiani hakkama saanud. Reeglina suudan 10-15% hulka jõuda, kuid enamaks pole võimeline olnud.
Kuna praegu hakkab vaikselt tunduma, et tammun paigal, sooviksin pro-delt vähe nõu küsida:
- On mul mõtet FLis jätkata ja seal edasi areneda või liikuda micro PL/NL-i? Mille järgi seda üldse otsutada?
- Millal oleks paras aeg võtta ette multitablemine?
- Mis kirjandust järgmiseks soovitate lugeda? Holdem Poker for Advanced Players?
Tänud ette!

Comment