Hmm, ma vist hakkan hästi vaikselt pihta saama eneseanalüüsile pokkeris trackerite abil!
Aga siiski oleks vaja abi. Esiteks kuidas teile meeldivad sellised statsid(ilmselt mitte)?
[img width=635 height=160]http://web.zone.ee/viitkar/minustatsid.JPG[/img]
Ning teiseks, kui HEMis teha player analysist enda kohta või ükskõik kelle kohta, siis seal näitab päris asjalikke andmeid. Mõned read on märgitud roheliselt(eeldan, et see tähendab, et antud stat on optimaalne), teised read on punaselt. Ja taga sulgudes on toodud average, mida ma eeldan, et saadakse, kui arvestatakse kõiki enda andmebaasis olevaid mängijaid. Küsimus siit, kas ma peaks neid average näitajaid jägima ja pürgima sinnapoole või on see suva, kuna minu andmebaasis võivad olla need keskmised statsid tulnud lihtsalt 2k donkeylt ja need pole head näitajad? :S
Näide:
[img width=345 height=68]http://web.zone.ee/viitkar/statsiden2ide.JPG[/img]
Loodan, et ei pahanda aga muutsin su lingid piltideks. Usu mind, et nii saad rohkem tagasisidet -- Ranka
Aga siiski oleks vaja abi. Esiteks kuidas teile meeldivad sellised statsid(ilmselt mitte)?
[img width=635 height=160]http://web.zone.ee/viitkar/minustatsid.JPG[/img]
Ning teiseks, kui HEMis teha player analysist enda kohta või ükskõik kelle kohta, siis seal näitab päris asjalikke andmeid. Mõned read on märgitud roheliselt(eeldan, et see tähendab, et antud stat on optimaalne), teised read on punaselt. Ja taga sulgudes on toodud average, mida ma eeldan, et saadakse, kui arvestatakse kõiki enda andmebaasis olevaid mängijaid. Küsimus siit, kas ma peaks neid average näitajaid jägima ja pürgima sinnapoole või on see suva, kuna minu andmebaasis võivad olla need keskmised statsid tulnud lihtsalt 2k donkeylt ja need pole head näitajad? :S
Näide:
[img width=345 height=68]http://web.zone.ee/viitkar/statsiden2ide.JPG[/img]
Loodan, et ei pahanda aga muutsin su lingid piltideks. Usu mind, et nii saad rohkem tagasisidet -- Ranka

Comment