praegu tundub see mäng natuke mõttetu - lampi pakutakse lihtsalt käsi :/
ei saagi aru, millal see mõtekas saab olla. Igal liikmel võimalus pakkuda ühe korra ja liikmeid on terve persetäis. Seega tuleb lambi pakkumisi palju, tahad sa seda või mitte. Sestap ise ei pakkugi midagi :D
Vastus võiks jääda mingisse reaalsesse handrangesse ikka. Kui vastane callib UTG raise T2o või J6 siis teda ei ole võimalik käe peale panna ja õige pokkumine on loto, mitte käelugemisoskus.
Comment