pokker ja psühholoog

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1

    pokker ja psühholoog

    mis arvate, kas psühholoogist võiks mindseti korrashoidmiseks abi olla?
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: pokker ja psühholoog

    obv
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: pokker ja psühholoog

      Ma arvan, et psühholoog hakkab sind ümber rääkima, et vabane hasartmängusõltuvusest :D

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: pokker ja psühholoog

        inimestel on ikka vaja rääkida ja kui sul pole kuskil kellelegi rääkida, siis mine kasvõi psühholoogia juurde.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: pokker ja psühholoog

          miks teil seda vaja?

          võti on 1 päev nädalas täiesti välja puhata, tuleb lihtsalt leida see mis teid aitab välja puhata. Mõni läheb matkama, mõni loeb, ranka paneb pidu, endalegi meeldib kuid mitte nii tihti viimasel ajal, piisab 2-3 nädala järel 2-3 päeva järjest ja siis jälle pea pulkadest puhas ja hea lasta.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: pokker ja psühholoog

            ma mõtlesin vaid seda, et kui erialaselt pokkerimängu mindseti improovimist vaja, mida siis psühholoog räägib.

            Üldiselt on psühholoogiga rääkimine loomulikult täiesti ok idee.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: pokker ja psühholoog

              ega mul ei olegi vaja. usun, et on inimesi, keda see võib aidata.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: pokker ja psühholoog

                eks vajadused ole erinevad

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #9
                  Re: pokker ja psühholoog

                  Soovitan stoxpokerist üht tasuta videot, Jared Tendler "The Foundation of a Poker Player". Seal on muuhulgas suht anatoomiliselt selgitatud, miks tilt tekkib. Sellest ise aru saades on kergem tilti vältida.

                  Kui inimesel on eksistensiaalsemad probleemid, a la "miks ma päevad läbi kaarte mängida nühin, kas seda tahangi elus saavutada?", siis ilmselt video vaatamine ei aita. Psühholoog aitab asju perspektiivi seada, aga tema antav praktiline nõu on ilmselt piiratud. Nt. kui muud tööd ei leia, aga süüa on vaja, siis pole kasu soovitusest 'mine tööta lastega või koertega'.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #10
                    Re: pokker ja psühholoog

                    Kui sa tead oma probleemi ning eeldad sellele läbi jutu lahendust saada, siis muidugi tasub minna.

                    Ma tean, et mul on endal selline teema, et kui olen võitnud mingi 4-5BI, siis hakkab mindsetis lühis tulema ning kardan räigelt seda kaotada. Tavaliselt ongi nii, et kui mängin edasi, siis lõpetan kas nullis või lausa miinuses. Psühholoogi juurde muidugi päris sellise probleemiga minna ei taha, aga kes on Poker Mindseti lugenud, siis kas seal on ka juttu sellisest teemast? Kui jah, siis pean kuskilt sebima ja läbi lugema.

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #11
                      Re: pokker ja psühholoog

                      Algselt postitas tolmuahv
                      Soovitan stoxpokerist üht tasuta videot, Jared Tendler "The Foundation of a Poker Player". Seal on muuhulgas suht anatoomiliselt selgitatud, miks tilt tekkib. Sellest ise aru saades on kergem tilti vältida.
                      Tõmbasin alla selle, aga avamisel küsib credentialeid. Pole vist ikka tasuta?

                      Comment

                      • Marek
                        Jube Noob
                        • Jan 2009
                        • 110

                        #12
                        Re: pokker ja psühholoog

                        Algselt postitas BuildUp
                        Kui sa tead oma probleemi ning eeldad sellele läbi jutu lahendust saada, siis muidugi tasub minna.

                        Ma tean, et mul on endal selline teema, et kui olen võitnud mingi 4-5BI, siis hakkab mindsetis lühis tulema ning kardan räigelt seda kaotada. Tavaliselt ongi nii, et kui mängin edasi, siis lõpetan kas nullis või lausa miinuses. Psühholoogi juurde muidugi päris sellise probleemiga minna ei taha, aga kes on Poker Mindseti lugenud, siis kas seal on ka juttu sellisest teemast? Kui jah, siis pean kuskilt sebima ja läbi lugema.
                        Ennast huvitab ka selline teema. Kunagi suutsin lauad väga tihti kinni panna, kui sessi alguses on mõned BI'd ruttu tulnud.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #13
                          Re: pokker ja psühholoog

                          ma arvan, et kõige raskem olekski sellise psühhoogi leidmine, kes viitsiks asjasse ise süveneda(pm. et ei oleks selline keskmine eestlane oma õnnemängu jutuga), samas sportlastel selline asi ju töötab(Kanter, Smigun, suusatamise sprinditiim vist ka?) Kas mujal maailmas pole keegi sellega tegelenud?

                          Comment

                          • karm
                            Räme Fish
                            • Aug 2009
                            • 7

                            #14
                            Re: pokker ja psühholoog

                            Jääb tunne nagu teie annaks enda poolt psühholoogile hinnangu ära.
                            Mis iseenesest on mõistetav, sest tundub, et te saate oma pokkeri m2ngu kohta p2ris korralikult negatiivset vastukaja.

                            Psühholoog, ei ole inimene, kes mõjutab sind vastavalt tema soovidele.
                            Psühholoog peaks olema inimene, kes ei järgi mingit ette antud normi vaid selgitab välja inimese vajadused ja aitab inimesel jõuda sinna maani, et inimene ISE saab ennast aidata ja ka teab, mida ta hetkel vajab.

                            Vastan: psühholoog saab aidata sul mindseti tõsta ja tilti vältida.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: pokker ja psühholoog

                              Ma ei mõista, mis on inimestel viga :) :) :) Ma juba sellele küsimusele mõelnud alates ajast, kust hakkas uus downswing ning eelmise nädala lõpus/selle nädala alguses sattusin usundi "Budism" peale, kus väga palju tegeldakse ka meditatsiooniga (meditatsiooni vastu on huvi olnud kauem aga kahjuks ei ole jõudnud tegudeni).

                              Otsisin seda küsimust ka 2p2 ning üks lause oli umbes nii (ei mälta täpseid sõnu seetõttu tõlgin): Te ei usu, mis imesid buddism võib teie pokkerimänguga teha. Üleüldse buddismi küsimusele jõudsin tänu ühele sõbrale. Sorisin PTR-is ja avastasin, et kunagisest väiksest võitjast on saanud 4.31PT/BB võitja. Küsisin sõbralt siis, et mis mängus muutsid ja ta vastas nii: "mängu olen muutnud vähe, ennast aga palju".

                              Väike lugemine 2p2 foorumitest, mis tekitas natuke mõtteid: http://forumserver.twoplustwo.com/32...-thing-513924/

                              Comment

                              Working...